Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Staande lamp 6409
Staande lamp

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Dekselvaas 6042
Dekselvaas

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gendi vaas, 17e eeuw 6028
Gendi vaas, 17e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel 6277
5-Delig kaststel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
14 Herdenkingstegels 6436
14 Herdenkingstegels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Majolica korhoen, Thuringen 6235
Majolica korhoen, Thuringen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote diepe schotel, 16e eeuw. 6036
Grote diepe schotel, 16e eeuw.

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, Canton 6032
Chinese dekselvaas, Canton

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
Delftse tabakspot, 18e eeuw 6016
Delftse tabakspot, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Imari dekselvazen 6031
Imari dekselvazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote amphora vaas 6537
Grote amphora vaas

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Meissen lampevoet 6053
Meissen lampevoet

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Tegels, 17e eeuw 6187
2 Tegels, 17e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Schotels, blauw geschulpt 6334
2 Schotels, blauw geschulpt

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Kraagvaasjes 6489
2 Kraagvaasjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Tegel eekhoorn, 17e eeuw 6508
Tegel eekhoorn, 17e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3 Meissen kop & schotels 6065
3 Meissen kop & schotels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vaas, Canton 6197
Vaas, Canton

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Chinese kop&schotels 6347
4 Chinese kop&schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mammoet tand, olifanten 6077
Mammoet tand, olifanten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren maria, klein 6078
Ivoren maria, klein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren maria, klein 6086
Ivoren maria, klein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5-Delig imari kaststel 6387
5-Delig imari kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Delftse tegel 6024
Delftse tegel

Resultaat:

130 EUR