Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Stel dieren 2912
4 Stel dieren

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Divers blikken speelgoed 2925
Divers blikken speelgoed

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kammer + Reinhardt S+H 76 2953
Kammer + Reinhardt S+H 76

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
FS en Co, pop jongen 2942
FS en Co, pop jongen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Negerpop, schildpad 2900
Negerpop, schildpad

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Duitse poppen 2919
3 Duitse poppen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Doos speelgoed 2932
Doos speelgoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Marklin trein 2937
Marklin trein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
F. Smidt + Co, pop jongen 2929
F. Smidt + Co, pop jongen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Schildpadpoppen 2904
2 Schildpadpoppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Celluloid poppen 2905
2 Celluloid poppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Poppen, Martha Maar 2907
2 Poppen, Martha Maar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee poppen 2909
Twee poppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Dozen blikken treinrails 2924
3 Dozen blikken treinrails

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mandoline, schildpad 2927
Mandoline, schildpad

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Poppenwagen 2923
Poppenwagen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Koenig en Wernicke pop 2949
Koenig en Wernicke pop

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Oude Duitse poppen 2908
3 Oude Duitse poppen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Piko BR 55 2916
Piko BR 55

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lok, kolenwagen en wagon 2917
Lok, kolenwagen en wagon

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
A.M. pop, beschadigd 2931
A.M. pop, beschadigd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Poppenstoel 2913
Poppenstoel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Celluloid pop, jongen 2928
Celluloid pop, jongen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Papier machee poppen 2951
2 Papier machee poppen

Resultaat:

25 EUR