Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Glazen vazen 5504
2 Glazen vazen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Empire stijl karaffenset 5505
Empire stijl karaffenset

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Copier vaas 5516
Copier vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Designlamp, prisma 5520
Designlamp, prisma

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Design lamp 5507
Design lamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kristallen surtout 5537
Kristallen surtout

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Menage set 5562
Menage set

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6 Annagroen glazen 5594
6 Annagroen glazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Boerenjongenspot met lepel 5548
Boerenjongenspot met lepel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
10 Kristallen schaaltjes 5610
10 Kristallen schaaltjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jugendstil vaas, nimfen 5511
Jugendstil vaas, nimfen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kristallen botervloot 5606
Kristallen botervloot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Copier vazen 5524
2 Copier vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Waaier-kristallen karaffen 5526
2 Waaier-kristallen karaffen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schenkkan kristal 5528
Schenkkan kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Boerenjongenspot met deksel 5530
Boerenjongenspot met deksel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Karaf + 4 glazen 5556
Karaf + 4 glazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Krist. beschuit/ dekselcoupe 5559
Krist. beschuit/ dekselcoupe

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Champagnecoups 5595
5 Champagnecoups

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kristallen karaffen, 20e eeuw 5599
2 Kristallen karaffen, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Glazen snuifbottle 5635
Glazen snuifbottle

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ribbelvaas Copier 23cm. 5521
Ribbelvaas Copier 23cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristallen coupe 5558
Kristallen coupe

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10 Groene glazen 5561
10 Groene glazen

Resultaat:

50 EUR