Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Radslot geweer 2708
Radslot geweer

Resultaat:

2.205 EUR

Verkocht
Winchester 2720
Winchester

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Kromzwaard 2737
Kromzwaard

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
IJzeren kromwaard, 18e eeuw 2772
IJzeren kromwaard, 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
IJzeren zwaard, 18e eeuw 2767
IJzeren zwaard, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Belgisch 4-loops revolver 2738
Belgisch 4-loops revolver

Resultaat:

535 EUR

Verkocht
Enkelloops, voorlader 2749
Enkelloops, voorlader

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Dolk, hakenkruis 2778
Dolk, hakenkruis

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Enkelloops voorlader 2746
Enkelloops voorlader

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Kromzwaard 2733
Kromzwaard

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zwaard, preusenadler 2759
Zwaard, preusenadler

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Dolk, 2779
Dolk,

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zwaard in schede 2745
Zwaard in schede

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Wapen 2752
Wapen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Dolk, hakenkruis 2780
Dolk, hakenkruis

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Koppel pistolen 2712
Koppel pistolen

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Degen in schede, messing greep 2715
Degen in schede, messing greep

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Dubbelloops, voorlader, hertekop 2747
Dubbelloops, voorlader, hertekop

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mes, John Coe 2811
Mes, John Coe

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Degen in schede, messing greep 2702
Degen in schede, messing greep

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Voorlader, 18e eeuw 2750
Voorlader, 18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Zwaard met monogram 2758
Zwaard met monogram

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Dolk, benen greep 2782
Dolk, benen greep

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Geweer 2721
Geweer

Resultaat:

210 EUR