Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Globe, 19e eeuw 2386
Globe, 19e eeuw

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Duitse Lutherbijbel 2070
Duitse Lutherbijbel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Tiffany stijl hanglamp 2001
Tiffany stijl hanglamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tiffany stijl hanglamp 2002
Tiffany stijl hanglamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen empire kandelaar 2417
Bronzen empire kandelaar

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Boek 2068
Boek

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Hoorn des overvloeds 2016
Hoorn des overvloeds

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Hollandse bakbarometer 2209
Hollandse bakbarometer

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Decoratieve weegschaal 2017
Decoratieve weegschaal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Franse, witte plank barometer 2211
Franse, witte plank barometer

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Concordantie op de bijbel 2069
Concordantie op de bijbel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Barometer 2213
Barometer

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Muziekdoos 2020
Muziekdoos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tantalus 2027
Tantalus

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Cloisonne vaas 2008
Cloisonne vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke kleine spiegel 2013
Antieke kleine spiegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Olielamp, vrouw 2047
Olielamp, vrouw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Jugendstil kachel 2004
Jugendstil kachel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bronzen vijzel 1576 2012
Bronzen vijzel 1576

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2090
Petroleumlamp

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Plated olielamp 2091
Plated olielamp

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Stel kandelaars 2107
Stel kandelaars

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Messing apostelkist 2166
Messing apostelkist

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Inktstel 2011
Inktstel

Resultaat:

120 EUR