Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen figuur, officier
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen figuur van een officier met vrouw 19e-20e eeuw, mooie kwaliteit ongemerkt 21x10x8cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw. 1x Man met blinddoek, gemerkt Kaufmann Wenen (2 vingers missen). 1x Vrouw met hoed (chip af) 13,5-16cm. Cond.: R

3 Delen wit porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie wit porseleinen Duitse figuren Sitzendorf 20e eeuw. 2 beschadigd, 1 heel 17-26cm. Cond.: M

Tablet Villeroy
Startprijs 50 EUR

Klein keramieken presenteertablet afgebeeld met bloemen en kever ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. genummerd 6.1946.18. Met noten omlijsting en handgreep 6x31x20cm. Cond.: G

2 Zalfdoosjes
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen zalfdoosjes van de Vung Tau Cargo, met Christies code.(1 deksel is gelijmd) ca. 1680 ,6xø6 cm., Cond.:G

Chine de Blanc beeldje
Startprijs 70 EUR

Chine de Blanc beeldje 19e eeuw, dronken Chinees met wandelstok en kallebas( stok preofessioneel gerestaureerd) 22.5x13x7 cm. Cond.:G

Vaasje, 17e eeuw
Startprijs 135 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen vaas (zonder deksel) 17e eeuw, Transitieperiode, met blauw drakendecor. 10xø11 cm., Cond.:G

Kang Xi bordje
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen bordje 19e eeuw, Kang Xi met draak afgebeeld. Chip en haarscheur 3,5xø16cm. Cond.: G

Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Chinees keramiek kom 18e eeuw met landschapsmotief. Haarscheuren en chip van voet 8,5xø18,5cm. Cond.: G

Chinese kom ca. 1700
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen kom, ca. 1700, met bloemmotief, randschades, 7xø15.5 cm., Cond.:R

Kavel divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Vijftien delen porselein 2e helft 20e eeuw; kopjes, vazen etc. Cond.: G

5 Porseleinen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vijf porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 2x Royal Dux en 3x Duits porselein (o.a. Dresden, 1 vinger mist en 1 rok beschadigd) 7-22cm. Cond.: G

Rosenthal dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Porseleinen dekseldoos afbeeldend een liefdespaar, gemerkt Rosenthal Studio Line na 1961, modelnr. 2203. Ontworpen door Raymond Paynet. Buitenkant afbeeldend vrouw zittend in boom terwijl een man haar...

Porseleinen inktstel, Thuringen
Startprijs 125 EUR

Porseleinen inktstelletje bestaand uit 4 elementen, Thuringen ca. 1900. Geheel voorstellend een meisje met hond en haar jongen. Opschrift "Die Treuen Freude" 12x11x10cm. Cond.: G

Porseleinen dekseldoos
Startprijs 90 EUR

Porseleinen dekseldoos , gemerkt Ludwigsburg na 1973. Beschilderd met rose bloemen in purperkleur en gouden randje 7xø10cm. Cond.: G

Meissen koffiesetje
Startprijs 80 EUR

1-Persoons Meissen koffiesetje (3-delig) 1924-1980. Gedecoreerd met druivenrank-decor. Kopje heeft een zwanekop-oortje Cond.: G

Delfts keramieken bord
Resultaat: 55 EUR

Delfts keramieken bord 17e-18e eeuw Holland. Motief met lampionnen, paradijsvogel en bloemen ø25cm. Randschade Cond.: G

Delfts boterpotje, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.

Openlucht tegel tulp
Startprijs 100 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)

Porseleinen merrie met veulen
Startprijs 15 EUR

Polychroom beschilderde merrie met veulen in galop Sitzendorf Thuringen 2e helft 20e eeuw. Staart van het veulen is gelijmd, verder in goede conditie 25x25x11cm. Cond.: G

Duitse siervaas
Startprijs 10 EUR

Duitse siervaas midden 20e eeuw, kobaltblauw en goudkleurig floraal decor H.: 35,5cm. Cond.: G

Aardewerken kruik
Startprijs 10 EUR

Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G

Delftsblauw porseleinen sierschotel
Resultaat: 85 EUR

Grote Delftsblauw porseleinen sierschotel ca. 1930 Holland. Afbeeldend voorstelling naar schilderij van Otto Eerelman ø44cm. Cond.: G

2 Achtkantige borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden (achtkantig) Chien Lung. Met bloemdecor en rollen 23x23cm. Cond.: G (klein chipje)