Twee porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw. 1x Man met blinddoek, gemerkt Kaufmann Wenen (2 vingers missen). 1x Vrouw met hoed (chip af) 13,5-16cm. Cond.: R
Drie wit porseleinen Duitse figuren Sitzendorf 20e eeuw. 2 beschadigd, 1 heel 17-26cm. Cond.: M
Klein keramieken presenteertablet afgebeeld met bloemen en kever ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. genummerd 6.1946.18. Met noten omlijsting en handgreep 6x31x20cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen zalfdoosjes van de Vung Tau Cargo, met Christies code.(1 deksel is gelijmd) ca. 1680 ,6xø6 cm., Cond.:G
Chine de Blanc beeldje 19e eeuw, dronken Chinees met wandelstok en kallebas( stok preofessioneel gerestaureerd) 22.5x13x7 cm. Cond.:G
Chinees porseleinen bordje 19e eeuw, Kang Xi met draak afgebeeld. Chip en haarscheur 3,5xø16cm. Cond.: G
Chinees keramiek kom 18e eeuw met landschapsmotief. Haarscheuren en chip van voet 8,5xø18,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom, ca. 1700, met bloemmotief, randschades, 7xø15.5 cm., Cond.:R
Vijf porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 2x Royal Dux en 3x Duits porselein (o.a. Dresden, 1 vinger mist en 1 rok beschadigd) 7-22cm. Cond.: G
Porseleinen inktstelletje bestaand uit 4 elementen, Thuringen ca. 1900. Geheel voorstellend een meisje met hond en haar jongen. Opschrift "Die Treuen Freude" 12x11x10cm. Cond.: G
Porseleinen dekseldoos , gemerkt Ludwigsburg na 1973. Beschilderd met rose bloemen in purperkleur en gouden randje 7xø10cm. Cond.: G
1-Persoons Meissen koffiesetje (3-delig) 1924-1980. Gedecoreerd met druivenrank-decor. Kopje heeft een zwanekop-oortje Cond.: G
Delfts keramieken bord 17e-18e eeuw Holland. Motief met lampionnen, paradijsvogel en bloemen ø25cm. Randschade Cond.: G
Polychroom beschilderde merrie met veulen in galop Sitzendorf Thuringen 2e helft 20e eeuw. Staart van het veulen is gelijmd, verder in goede conditie 25x25x11cm. Cond.: G