Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands zilv. pepermuntdoosje
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje. Zeer mooi apart stuk voor de echte verzamelaar 1864. In uitstekende staat 835/000 32gr. 2,5x5,6x5,2cm. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 15 EUR

Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G

Robijn
Startprijs 150 EUR

Robijn ovaal gefac. 8.22 crt., 13.9x11 mm. goede kleur.

Robijn
Startprijs 180 EUR

Robijn ovaal gefac. 9.0 crt. 17x10 mm. in goede kleur.

Vuuropaal
Startprijs 100 EUR

Vuuropaal 14.32 crt. ovale cabochon 19.8 x 15 mm., goede kleur.

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G

Zilveren vestzakhorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), silindergang, sleutelopwinding, secondenwijzer.

Zilv. Vestzakhorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880-1890, Zwitsers, sleutelopwinding, cilindergang Cond.: G

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Metalen vestzakhorloge ca. 1920
Startprijs 50 EUR

Metalen vestzakhorloge ca. 1920, savonette, Zwitserse ankergang. Glas + sec. wijzer ontbreken.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang.

3 Vestzakhorloges
Startprijs 100 EUR

Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...

Kris. peresenteerschaal, zilv.
Resultaat: 125 EUR

Fraaie kristallen ruitgeslepen presenteerschaal met antiek Hollands zilveren 835/000 beugel, invoerletter: V, MT.:AF4, A.Fontani, Amsterdam, ø 29 cm.,kleine chips, Cond.:G

6 Lepeltjes, 12 vorkjes, zilver
Resultaat: 90 EUR

12 Hollands zilveren 835/000 taartvorkjes met bijbehorende 6 lepeltjes. Vrijwel ongebruikt, MT.:van Kempen, Jugendstill, ca. 228 gr., Cond.:U

Zilveren geurdoos
Resultaat: 325 EUR

Hartvormige zilveren geurdoos met Oosterse ornamenten, voorzien van oude belastingstempel buitenlandse werken, 8x6 cm., ca.220 gr. Coind.:U

Zilveren loddereinflesje
Resultaat: 30 EUR

Kristal geslepen parfumflesje met zilveren kraag en dop H.: 8,5cm. Cond.: R

2 Strooiers
Startprijs 160 EUR

2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers voet ø4.5 cm., H.13 cm., ca.140 gr., Cond.:G

Etagere
Startprijs 30 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

Hollands zilv. visschep
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U

Zilveren asbak
Resultaat: 60 EUR

Engels sterling zilveren asbak in de vorm van een centenbak, L.12 cm., ca. 91 gr., Cond.:G

Zilveren beugeltasje
Resultaat: 180 EUR

Gegoten zilveren beugeltas aan jasseronketting met 14 wapenschildmotieven 835/000, Jaarletter: H:1917, Minervakopje F:Leeuwarden, beugelbreedte 15 cm., Cond.:U

Krist. schotel, zilv. beugel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen schaal Villeroy en Boch, met antiek zilveren hengsel, MT.:onleesbaar, ø 29cm., Cond.:U