Twee kapitale Chinese Fam. Rose vazen 18e-19e eeuw, rijk beschilderd met Geisha's en bloemen. Vazen hebben een geschulpte kraag 62x27cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G
Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U
Japans porseleinen goudimari vierkante fles 19e eeuw met planten- en bloemmotief 24x9x9cm. Cond.: G
Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade
Bijzondere grote Japans imari porseleinen 19e eeuwse vaas met grote draak. Tweedimensionaal opgewerkt, plantenmotief 48xø26cm. gelijmde chip Cond.: R
Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G
Antiek ivoren schaakspel met marmeren schaakbord (36x36cm.) ca. 1920. De ivoren schaakstukken zijn handuitgesneden en de helft is roodgekleurd. Schaakbord is van latere datum, schaakstukken ca. 7cm. h...
Monumentale Japans aardewerken kutani vaas, rijk bewerkt en beschilderd met bloemen en figuren. haarscheurtje in de kraag en een stukje van het lint mist 81xø35cm. Cond.: G
Verzameling van 9 keramieken theepotten 1e helft 20e eeuw waaronder; 2x Staffordshire (poes en konijn), 1x teckel van Erphila Germany, 1x poedel (onduidelijk), 1x Ongemerkt rood hondje, 1x gevlekte te...
18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een stijgerend paard in landschap met dorp op de achtergrond. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R
Kapitale Chinese vaas met goud en roze achtergrond. Afbeeldend bloemen, vogels en een vrouw met kind eind 20e eeuw 33xø23cm. Cond.: G
Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
Majolica korhoen Duits Katzhalfe Thuringen, gesigneerd Möller modelnr. K3702. Geheel in naturalistische kleuren en houding gemaakt 40cm. Cond.: G
18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een melkende boerin met koe in een landschap. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R
Delft aardewerk kannetje naar Chinees Transistion voorbeeld, gemerkt Adriaans Pieterszoon de Kock. Transistion elementen, vermoedelijk 18e eeuw 21x14x12cm. Cond.: G
Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G
Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G
Koffie- en eetservies met bloemdecor ca. 1910, Jugendstil motief met platte borden, diepe borden, saucieres, terrines etc. Vermoedelijk Duitsland, beschadigingen Cond.: R
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met bloemen, vogels en landschapsdecor. In zeer goede staat ø45,8cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.
Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G
Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G