Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Japanse gekleurde vazen
Startprijs 1.100 EUR

Twee kapitale Chinese Fam. Rose vazen 18e-19e eeuw, rijk beschilderd met Geisha's en bloemen. Vazen hebben een geschulpte kraag 62x27cm. Cond.: G

6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR

Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G

Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR

Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U

Vierkante imarifles
Startprijs 550 EUR

Japans porseleinen goudimari vierkante fles 19e eeuw met planten- en bloemmotief 24x9x9cm. Cond.: G

Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 550 EUR

Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade

Grote imari vaas
Startprijs 500 EUR

Bijzondere grote Japans imari porseleinen 19e eeuwse vaas met grote draak. Tweedimensionaal opgewerkt, plantenmotief 48xø26cm. gelijmde chip Cond.: R

2 Schenkkannen, Bretons
Startprijs 480 EUR

Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G

Ivoren schaakspel
Startprijs 450 EUR

Antiek ivoren schaakspel met marmeren schaakbord (36x36cm.) ca. 1920. De ivoren schaakstukken zijn handuitgesneden en de helft is roodgekleurd. Schaakbord is van latere datum, schaakstukken ca. 7cm. h...

Grote Japanse vaas
Startprijs 425 EUR

Monumentale Japans aardewerken kutani vaas, rijk bewerkt en beschilderd met bloemen en figuren. haarscheurtje in de kraag en een stukje van het lint mist 81xø35cm. Cond.: G

9 Aardewerk theepotten
Startprijs 425 EUR

Verzameling van 9 keramieken theepotten 1e helft 20e eeuw waaronder; 2x Staffordshire (poes en konijn), 1x teckel van Erphila Germany, 1x poedel (onduidelijk), 1x Ongemerkt rood hondje, 1x gevlekte te...

Tegeltableau paard 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een stijgerend paard in landschap met dorp op de achtergrond. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R

Kapitale vaas
Startprijs 400 EUR

Kapitale Chinese vaas met goud en roze achtergrond. Afbeeldend bloemen, vogels en een vrouw met kind eind 20e eeuw 33xø23cm. Cond.: G

Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR

Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G

Majolica korhoen, Thuringen
Resultaat: 350 EUR

Majolica korhoen Duits Katzhalfe Thuringen, gesigneerd Möller modelnr. K3702. Geheel in naturalistische kleuren en houding gemaakt 40cm. Cond.: G

Tegeltableau koe 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een melkende boerin met koe in een landschap. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R

Delfts kannetje
Startprijs 300 EUR

Delft aardewerk kannetje naar Chinees Transistion voorbeeld, gemerkt Adriaans Pieterszoon de Kock. Transistion elementen, vermoedelijk 18e eeuw 21x14x12cm. Cond.: G

Grote amphora vaas
Resultaat: 230 EUR

Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G

Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR

Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G

Gendi vaas, 17e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G

Koffie- en eetservies
Startprijs 250 EUR

Koffie- en eetservies met bloemdecor ca. 1910, Jugendstil motief met platte borden, diepe borden, saucieres, terrines etc. Vermoedelijk Duitsland, beschadigingen Cond.: R

Grote imarischotel, goud
Startprijs 250 EUR

Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met bloemen, vogels en landschapsdecor. In zeer goede staat ø45,8cm. Cond.: G

Jardiniere op zuil, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.

Grote diepe schotel, 16e eeuw.
Resultaat: 335 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G

Imari dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G