Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pop, Theodoor Recknagel
Startprijs 275 EUR

Duitse porseleinen pop, gemerkt Theodor Recknagel met geleed lichaam, lederen schoentjes, kanten kleertjes en originele pruik ca. 1930. In zeer goede staat 58cm. Cond.: G

Pop, Käthe Kruse
Startprijs 175 EUR

Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G

Pop, Käthe Kruse
Startprijs 175 EUR

Duitse Käthe Kruse pop uit mei 1991 genaamd Benjamin, in originele doos en met originele kleertjes L.: 33cm. Cond.: G

Pop, Käthe Kruse
Startprijs 175 EUR

Duitse Käthe Kruse pop uit het jaar 28 Aug. 1989 met originele kleertje in zeer goede staat 33cm. Cond.: G

Divers blikken speelgoed
Resultaat: 150 EUR

Diverse delen Duits blikken speelgoed (treinen, station seinpalen etc.), onder andere Karl Bub. , Kraus , hornsby etc. In redelijke tot goede staat Cond.: G

Kammer + Reinhardt S+H 76
Resultaat: 100 EUR

Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur

Kopie Kammer & Reinhardt 117
Startprijs 80 EUR

Moderne porseleinen pop, reproductie van Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig Nr. 117. Stoffen lichaam, porseleinen onderarmen en benen L.: 59cm. Cond.: G

FS en Co, pop jongen
Resultaat: 80 EUR

Oude papier mache jongenspop, gemerkt Frans Schmidt en Co ca. 1930. Slaapogen en bewegende tong. Stoffen lichaam en papier mache armen en benen. Inclusief moderne kleertjes en lederen schoentjes L.: 7...

FS en Co, pop
Startprijs 80 EUR

Grote papier mache meisjespop van de firma Frans Schmidt en Co Duitsland ca. 1930. Stoffen lichaam, pop is gecraceleerd L.: 77cm. Cond.: M

Marklin Lok + kolenwagen
Startprijs 80 EUR

Marklin HO 3003 24 058 stoomlocomotief en kolenwagen FM 809 in originele doos. Alles in zeer goede toestand.

Koenig en Wernicke, negerpop
Startprijs 70 EUR

Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G

3 Duitse poppen
Resultaat: 70 EUR

Drie DUitse schildpadpoppen ca. 1930; 1x Nr. 52 Inge groot Cond.: G, 1x Negerjongen L.: 27,5cm. Cond.: G, 1x Meisje (beschadigd) L.: 30,5cm. Cond.: G

Fleischmann 4020
Startprijs 70 EUR

Fleischmann OO 12/419 80 005 locomotief, Doos van de Fleischmann 4020 zit erbij. (niet van de bijbehorende loc.) In redelijke staat.

Sonnenberg, negerpop
Startprijs 65 EUR

Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Sonneberg 2966 10. Slaapogen, 5 tandje en "mama-mechaniek" in goede staat L.: 54cm. Cond.: G

Heubach Köppelsdorf, pors. pop
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...

F. Smidt + Co, pop jongen
Resultaat: 60 EUR

Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G

Marklin trein
Resultaat: 70 EUR

Doos Märklin treindelen van blik en kunststof. 9 Wagons van blik, 2 tenderlocs van kunststof, 6 platte wagons van kunststof, diverse blikken spoordelen en 2 transformatoren Cond.: R-G

Doos speelgoed
Resultaat: 70 EUR

Doos divers (blikken) speelgoed o.a; blikken Hornby treinset in originele doos, houten paard, kinderweegschaal, blikken weegschaal ca. 1890, Japans speelgoed etc Cond.: M-R-G

3 Dozen blikken treinrails
Resultaat: 50 EUR

Drie dozen blikken treinrails Duitsland ca. 1930 Cond.: G

Twee poppen
Resultaat: 50 EUR

Twee poppen met aardewerken hoofden ca. 1930; 1x Koenig en Wernicke Nr. 133/13 en 1x Heubach Koppelsdorf 342/2 H.: 51cm. en 46cm. Cond.: G

2 Poppen, Martha Maar
Resultaat: 50 EUR

Twee celluloid poppen Martha Maar Mönchröden ca. 1940 H.: 45cm. en 35cm. Cond.: MG

2 Celluloid poppen
Resultaat: 50 EUR

Twee celluloid poppen ca. 1930; 1x schildpad nr. 310/40 en 1x Cellba Schöberle en Becker nr. 45/46 H.: 45cm. Cond.: G

Koenig en Wernicke pop
Resultaat: 40 EUR

Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R

Drie poppen
Startprijs 40 EUR

Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...