Duitse porseleinen pop, gemerkt Theodor Recknagel met geleed lichaam, lederen schoentjes, kanten kleertjes en originele pruik ca. 1930. In zeer goede staat 58cm. Cond.: G
Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G
Duitse Käthe Kruse pop uit mei 1991 genaamd Benjamin, in originele doos en met originele kleertjes L.: 33cm. Cond.: G
Duitse Käthe Kruse pop uit het jaar 28 Aug. 1989 met originele kleertje in zeer goede staat 33cm. Cond.: G
Diverse delen Duits blikken speelgoed (treinen, station seinpalen etc.), onder andere Karl Bub. , Kraus , hornsby etc. In redelijke tot goede staat Cond.: G
Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur
Moderne porseleinen pop, reproductie van Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig Nr. 117. Stoffen lichaam, porseleinen onderarmen en benen L.: 59cm. Cond.: G
Oude papier mache jongenspop, gemerkt Frans Schmidt en Co ca. 1930. Slaapogen en bewegende tong. Stoffen lichaam en papier mache armen en benen. Inclusief moderne kleertjes en lederen schoentjes L.: 7...
Grote papier mache meisjespop van de firma Frans Schmidt en Co Duitsland ca. 1930. Stoffen lichaam, pop is gecraceleerd L.: 77cm. Cond.: M
Marklin HO 3003 24 058 stoomlocomotief en kolenwagen FM 809 in originele doos. Alles in zeer goede toestand.
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G
Drie DUitse schildpadpoppen ca. 1930; 1x Nr. 52 Inge groot Cond.: G, 1x Negerjongen L.: 27,5cm. Cond.: G, 1x Meisje (beschadigd) L.: 30,5cm. Cond.: G
Fleischmann OO 12/419 80 005 locomotief, Doos van de Fleischmann 4020 zit erbij. (niet van de bijbehorende loc.) In redelijke staat.
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Sonneberg 2966 10. Slaapogen, 5 tandje en "mama-mechaniek" in goede staat L.: 54cm. Cond.: G
Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...
Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G
Doos Märklin treindelen van blik en kunststof. 9 Wagons van blik, 2 tenderlocs van kunststof, 6 platte wagons van kunststof, diverse blikken spoordelen en 2 transformatoren Cond.: R-G
Doos divers (blikken) speelgoed o.a; blikken Hornby treinset in originele doos, houten paard, kinderweegschaal, blikken weegschaal ca. 1890, Japans speelgoed etc Cond.: M-R-G
Drie dozen blikken treinrails Duitsland ca. 1930 Cond.: G
Twee poppen met aardewerken hoofden ca. 1930; 1x Koenig en Wernicke Nr. 133/13 en 1x Heubach Koppelsdorf 342/2 H.: 51cm. en 46cm. Cond.: G
Twee celluloid poppen Martha Maar Mönchröden ca. 1940 H.: 45cm. en 35cm. Cond.: MG
Twee celluloid poppen ca. 1930; 1x schildpad nr. 310/40 en 1x Cellba Schöberle en Becker nr. 45/46 H.: 45cm. Cond.: G
Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R
Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...