Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...
Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G
Twee kapitale bronzen edelherten staand op ovaal marmeren sokkels (tegenstukken) 20e eeuw, gesigneerd J. Moigneus?. In zeer goede staat 77x36x25cm. Cond.: G
Bronzen beeld, Jeremias Christensen (1859-1908 Deense kunstenaar), voorstellend een herdersjongen met stok in de hand en doek om het lichaam H.: 48cm. Cond.: G
Twee religieuze kerkelijke figuren ca. 1800 van lindenhout met mooi gedrapeerde kleding uitgewerkt 47-48cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd beeld (A del Perugi?) gemaakt uit alabast. Voorstellend ouderlijk echtpaar ca. 1900, geheel staand op vierkante alabasten voet H.: 36cm. Cond.: G
Aparte Jugendstil kan met als voorstelling een man met baard en liggende vrouw. Compositie metaal ca. 1900, gesigneerd Mausels Paris 27x22x18cm. Cond.: G
Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen wanddecoratie 19e eeuw van een engelenhoofd met vleugels. Engel heeft de ogen gesloten en de onderkant bevat 2 oude bevestiginsgaten 52x44x25cm. Cond.: G
Ch. Perron (Charles Theodore 1862-1934), bronzen figuur met 2 putti 's dragende een gevlochten mand. Staand op rood marmeren voet 28x22x13cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een engel met vleugels, gesigneerd Dacheisekke 57x38x25cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Romeinse vrouw met kind. gesigneerd F. Duriot ca. 1870-1900 27x25x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R
Groot bronzen figuur op marmeren sokkel, voorstellend Jezus met twee kinderen 21e eeuw 32x26x20cm. Cond.: G
Wit marmeren waterfontein in de vorm van een putti met druiven. Staand op een uitgewerkte sokkel eind 20e eeuw 87x42x42cm.
Groot Indiaas bronzen beeld van een religieuze danseres 20e eeuw 86x31x14cm. Cond.: G
Twee Franse 4-lichts compositie metalen kandelaren, afgebeeld Griekse dames uit de oudheid ca. 1880. Gerestaureerd 65x26x26cm. Cond.: G
Notenhouten 17e eeuws heilig figuur staand op bol en sokkel 33x12x14cm. Cond.: G
"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G