Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Opdenoff, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR

George Willem Opdenhoff (diverse musea) (Fulda 1807 - Den Haag 1873), olieverf op linnen, zeegezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met schepen en figuren. Oude bedoeking en restauratie 96x142cm. C...

Dommelshuizen, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR

Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G

Ton Schulten
Resultaat: 7.500 EUR

Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U

Italiaans schilderij op paneel
Startprijs 3.500 EUR

Ongesigneerd 17e eeuws paneel (beschildering latere datum) (Franse of Italiaanse school), olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 48x88cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 3.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G

Schilderij, Evert Moll
Startprijs 2.500 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 100x80cm. Cond.: G

F. van Kregten
Startprijs 2.000 EUR

Johannes Aurelius Richard Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, "Melktijd" 50x70cm. Cond.: G

Johan Dijkstra '54
Startprijs 2.000 EUR

Johan Dijkstra '54, Groninger ploeg (Groningen 1896 - ), olieverf op linnen, portret van Mevr. Lancee - Bolt. IN opdracht geschilderd door Johan Dijkstra, vriend van de familie Lancee. Voorzien van he...

Schilderij, Poussin
Startprijs 1.800 EUR

Gaspar Dughet Poussin (toegeschreven aan) (1615 - 1675 Frankrijk), olieverf op linnen, landschap met 5 figuren, gebouwen en bomenpartij 42,5x22cm. Cond.: G

J.W. Bildus
Startprijs 1.700 EUR

Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G

Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem
Startprijs 1.500 EUR

Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Salute to Jeruzalem" 76x45cm. Cond.: U

Amram Ebgi, Shabbat Shalom
Startprijs 1.500 EUR

Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Shabbat Shalom" 72x46cm. Cond.: U

Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.500 EUR

Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G

Willem Steelink
Startprijs 1.500 EUR

Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U

Groenewegen, melkster bij koeien
Startprijs 1.500 EUR

Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G

W.C. Rip
Startprijs 1.400 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G

Peter Diem
Startprijs 1.000 EUR

Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U

Russische school, riddergevecht 1989
Resultaat: 1.100 EUR

V. Cygankov 1989 (Russische school), olieverf op linnen, "Turnyras" 125x113cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Resultaat: 1.100 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Resultaat: 1.100 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Resultaat: 1.100 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G