Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR

Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U

2x 3-Kaars kandelaar
Startprijs 1.900 EUR

2 Mooie grote antieke barok zilveren kerkkandelaars, 3 pits. Gestempeld met 12 (750/000) "Lot"/Duits. H. 50 cm.,voet 12x12 cm., ca. 2270 gr., Cond.: U

3-Delig servies op dienblad
Startprijs 1.900 EUR

3-Delig zilveren servies op dienblad, fraai bewerkt met bloemmotieven. Totaal gewicht ca. 2285 gr., Cond.:U

Barok dienblad, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U

Duitse dekselpot
Startprijs 950 EUR

Bijzonder fraaie zwaar bewerkte zilveren 925/000 kerkkelk met deksel, van binnen vuurverguld. H.35cm. voet ø12 cm., ca.467 gr., Cond.:U

Zilv. koffiekan, wapenschild
Startprijs 850 EUR

Antieke Hollandse zilveren koffiekan met blanco monogramschild, op florale vierpoot. Eind 19e eeuw, 2e gehalte grootkeur zilver met daarin uitvoerstempel. ø ca.14 cm., H.ca.27 cm., ca.885 gr. Cond.:G

Zilveren broodmand
Startprijs 800 EUR

Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 ca. 533gr.31x18cm. Cond.: U

Cassette met bestek
Resultaat: 730 EUR

6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...

23 Delen zilver bestek
Startprijs 750 EUR

23 Delen antiek zilveren couverts, waaronder Adrianus de Vaal,Schoonhoven vanaf 181, zeer bijzonder voor de verzamelaar. ca. 1012 gr. Cond.:G

Kerk kistje, 19e eeuw
Startprijs 725 EUR

Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U

Hollands zilv. broodmand
Startprijs 695 EUR

Antieke Hollandse zilveren broodmand, gemaakt door Wewer te Schoonhoven begin 1900. De mand heeft een geschulpte rand en is fijn gezaagd. Jaarletter S: 1928 835/000 ca. 388gr. 29x21x8cm. Cond.: U

2-Delig zilv. theeservies
Startprijs 600 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje, voorzien van parelranden. Jaarletter S: 1877, MT: VKB 835/000 ca. 422gr. Cond.: U

Hollands zilv. theeservies
Resultaat: 506 EUR

3-Delig Hollands zilveren theeservies van zilverfabriek Voorschoten, jaarletter S: 1928, 2e gehalte, Grootkeur, gewicht 806 gr. inclusief houten handgrepen. Cond.:G

Duitse strooier, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR

Fraai tafelstuk. Rijkelijk bewerkte zilveren strooier uit de 19e eeuw.Duitsland H21 cm. ca. 246 gr., Cond.:U

3-Delig Engels servies
Startprijs 575 EUR

3-Delig Engels sterling zilveren theeservies met kabelrand op bolpootjes. Theepot met houten greep en knop. 925/000 ca. 713gr. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 500 EUR

Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U

4-Delige zilv. koffieset
Resultaat: 640 EUR

Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....

3-Delig zilv. theeservies
Resultaat: 475 EUR

Mooi 3-delig zilveren theeservies met parelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U

Hollands dienblaadje
Startprijs 450 EUR

Zeer fraai ovaal zilveren dienblad, ajour gezaagd met parelrand. ca. 1900. Grootkeur 835/000. MT: van Kempen Voorschoten.ca. 248 gr. 28x17 cm. Cond.:U

Strooier, zilv. montuur
Resultaat: 400 EUR

Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U

Hollands zilv. dienblad
Resultaat: 405 EUR

Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U

Zilv. thorapointer
Resultaat: 380 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U

Hollands zilv. snuifdoos
Startprijs 350 EUR

Schelpvormige schildpad snuifdoos, in Hollands zilveren montuur. Deksel behoeft enige reparatie. 7x6x3cm., Cond.:G

Zilveren bruidskistje 1889
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren knottenkistje met dekselgreep, 2e gehalte, Jaarletter: E., 1889, 8x5x5 cm., ca. 101 gr., Cond.:U