Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G

Speeldoos
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige Adler speeldoos (functies getest) van notenhout met daarbij 16 platen met diverse melodiën. Alles origineel en in goede staat 20,5x44x32cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Startprijs 800 EUR

Bijzondere Art Deco zwaar bronzen plafond-hanglamp met koppen, boedha's en naakte staande vrouwen. Mooie vormgeving 80x77x77cm. Cond.: G

Statenbijbel
Startprijs 625 EUR

Statenbijbel 1730 door Jacob Pieter Keur te Dordrecht. Origineel lederen band en koperen sloten uit de tijd 12x37x24cm. Cond.: R-G

Duitse Lutherbijbel
Resultaat: 500 EUR

Lutherbijbel, monumentale groot (folio) formaat Kanselbijbel, gedrukt in 1729 te Tübingen Duitsland. Bevat diverse kaarten en handgeschreven familiestamboom. In originele zwarte lederen band. Leren kl...

Hoorn op staande voet
Startprijs 390 EUR

Grote hoorn des overvloeds met bewerkte messing monturen en draagband, vermoedelijk Duitsland ca. 1890 55cm. Cond.: G

Hoorn op staande voet
Startprijs 390 EUR

Grote hoorn des overvloeds met plated bewerkte monturen op staande voet. vermoedelijk Duitsland ca. 1890 46cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U

Tiffany stijl hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U

Groen map, beter NL
Startprijs 300 EUR

Rood album NL
Startprijs 300 EUR

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 270 EUR

Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in Louis Seize stijl. Notenhout met intarsia (inlegwerk) 135x26x9cm. Cond.: G

Boek
Resultaat: 310 EUR

Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Pred...

Schildpadkistje
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws karaffenkistje met Boulle techniek en schildpad (koper inlegwerk). Origineel slot. Bevat 3 kristallen flacons met stop en goud (origineel), 1 stop chip aan uiteinde. In goede originele staat...

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 280 EUR

Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat

Barometer, gestoken
Startprijs 250 EUR

Grote notenhouten barometer ca. 1880 Frankrijk. Gemerkt Vanackere et Brunner Opticiens a Lille. In zeer goede staat 113x43x8cm. Cond.: G

Pijp met zilver
Startprijs 250 EUR

Jagerspijp ca. 1900 gesneden uit een gewei. Gedraaide houten schaft met zilveren montuur, gemerkt E.O.L. Middengedeelte is uitgewerkt met een hert L.: 68cm. Cond.: G

Woordenboek, 7 talen
Startprijs 250 EUR

Woordenboek in zeven talen door Frater Ambrosius Calepini, Ventië 1689. In originele perkamenten stempelband met originele klampen. Band is in matige staat 33x24x8cm.

Romeins marmeren plaquette
Startprijs 250 EUR

Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G

Fragment Egyptisch vrouwenfiguur
Startprijs 250 EUR

Fragment van een Egyptisch of Romeins beeld (authentiek) van een vrouwenhoofd met haardracht 7,5x6,5x5,5cm. Cond.: G