Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote imarischotel, goud
Startprijs 250 EUR

Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met geschulpte rand. Decor van vogels en bloemvaas in zeer goede staat ø46,5cm. Cond.: G

2 Japanse imari vazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R

Chinese dekselvaas, Canton
Resultaat: 315 EUR

Grote Kantonese dekselvaas (keramiek) 19e eeuw, afgebeeld met krijgers en bloemen 49xø25cm. Cond.: G

Chinese kraagvaas met oren
Startprijs 225 EUR

Grote Chinese celadon kraagvaas met oren op een houten sokkel 19e eeuw. Geheel gedecoreerd met diverse bloemen staand op vazen. 56xø21cm.(zonder sokkel). Cond.: G

Tegel eekhoorn, 17e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een etende eekhoorn bij een plant binnen kwadraat 1,5x13,5x12,5cm. (randschade boven) COnd.: G

3 Tegels, 17e eeuw
Startprijs 200 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels; 1x zittende hond met bloemen, 1x staande hond met bloem en 1x 3-tulpentegel. Allen met geschulpte rand 1,2x13,1x13,1, 1,8x13,3x13,1cm. en 1,0x13,3x13,3cm. ...

2 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee Hollandse polychroom tegels 17e eeuw met als voorstelling en dame met emmer en een dame van de zijkant. Beide met 17e eeuwse klederdracht 1,2x12,7x12,8cm. en 1,1x13x12,9cm. Cond.: G (lichte rands...

3 Figurentegels, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x schaatsende man, 1x stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse k...

6-Delig kaststel
Startprijs 200 EUR

Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...

Chinees imari bord
Startprijs 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

2x Delfts aardewerk, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R

Delftse tabakspot, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delfts keramieken tabakspot met opschrift "Tabac: Rappee", origineel koperen deksel 31xø20cm. Lichte glazuurschade onder Cond.: G

KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G

Chinees kaststel
Startprijs 200 EUR

3-Delig Chinees porseleinen kaststel met blauw decor van figuren. 1 Vaas is slecht gerepareerd aan de rand 27x12x9cm. en 21x5x7cm. Cond.: R

3 Delftse vazen, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, keramiek met blauw bloemdecor. 1x Knobbelvaas met lichte randschade aan de voet (39xø15cm.), 1x Vaas met lichte randschades aan de voet en kraag (21xø17cm.), 1x V...

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw plantendecor. Randschade en haarscheur ø23cm. Cond.: R

2 Kraagvaasjes
Resultaat: 180 EUR

Twee Chinees porseleinen kraagvaasjes beschilderd met bloemen en vogels in de familie rose stijl eind 20e eeuw 16xø9cm. Cond.: U

5-Delig imari kaststel
Resultaat: 150 EUR

5-Delig Japans goudimari porseleinen kaststel (1 kleinere vaas gelijmd). Beschildering met bamboe, bloemen en Japanse tuin. Tempelhond heeft stukje van de vaas af 7-33cm. Cond.: G

Meissen schaal
Startprijs 180 EUR

Prachtige Meissen sierschotel Pfeiferzeit 1924-1934. In het midden gedecoreerd met bloemen, de rand 3 cartouches met bloemen en goud-omranding ø29cm. Cond.: G

Ivoren maria, groot
Startprijs 180 EUR

Groot antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 25x6x6cm. Cond.: G

Chinees pors. papegaai
Startprijs 175 EUR

Chinees porseleinen papegaai gemonteerd op bronzen vuurvergulde voet ca. 1890 23x16x12cm. Cond.: G

2 Mandarijn borden
Startprijs 160 EUR

Twee Kantonees porseleinen mandarijn sierborden, ca. 1900 met gouddecor. Afbeeldend figuren, bloemen en vogels in zeer goede staat 4xø25cm. Cond.: G

Tegel mees, 17e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G

Vilnder dekseldoosje
Startprijs 150 EUR

Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G