Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Haarscheur en randschades ø23cm. Cond.: G

12-Delig Japans servies
Startprijs 150 EUR

12-Delig Chinees aardewerken koffieservies met bladgouddecor en landschappen 20e eeuw, 1 schotel met chip Cond.: G

Ivoren maria, klein
Resultaat: 150 EUR

Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 20cm. Cond.: G

Ivoren maria, klein
Resultaat: 150 EUR

Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 19x4x4cm. Cond.: G

Mammoet tand, olifanten
Resultaat: 150 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G

3 Meissen kop & schotels
Resultaat: 170 EUR

Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...

Dekselvaas
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas 19e-20e eeuw, rijk gedecoreerd met landschap en figuren. Voornamelijk groen/blauw 40xø24,5cm. Cond.: G

2 Grote kommen, Quang Xi
Startprijs 150 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kommen 18e eeuw met blauw bloemendecor, 1 kom heeft randschades en 1 kom heeft randschades en haarscheur 9xø18,5cm. Cond.: R

Knobbelvaasje
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G

3 Imari borden
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse goudimari borden 19e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat ø21cm. Cond.: G

4 Chinese rijstkommen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vijf bijzondere Chinees porseleinen rijstkommen uit de 18e eeuw met blauw decor. 2 Kommen beschadigd, 1 kom met lichte randschade en haarscheur 7xø14,5cm. Cond.: R

3 Vazen, Petrus Regout
Startprijs 150 EUR

Drie grote dekselvazen, gemerkt Societe Ceramique Maestricht Vieux Delft Holland. Blauw decor met pauwen en bloemen. 8-kantig. 1 Deksel beschadigd. 36xø17cm.

Staande lamp
Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere porseleinen staande lamp met bisquit porseleinen lampenkap 20e eeuw. Voorstelling van putti met druiven en wijnvat. Beschildering naar 18e eeuws voorbeeld. Rondom met rozen uitgewerkt en go...

4 Chinese kop&schotels
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes met schotels 19e eeuw, blauw bloemdecor. 1 Met lichte randschade 4,3xø6,7cm. en 2,3xø11,6cm. Cond.: G

Vaasje, 17e eeuw
Startprijs 135 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen vaas (zonder deksel) 17e eeuw, Transitieperiode, met blauw drakendecor. 10xø11 cm., Cond.:G

Imari dekselvaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Japanse goudimari porseleinen dekselvaas met tempelhond 19e eeuw. 8 Kantig met bloemdecor, haarscheur in deksel 42x21x21cm. Cond.: R

Porseleinen inktstel, Thuringen
Startprijs 125 EUR

Porseleinen inktstelletje bestaand uit 4 elementen, Thuringen ca. 1900. Geheel voorstellend een meisje met hond en haar jongen. Opschrift "Die Treuen Freude" 12x11x10cm. Cond.: G

Tegel vogel, 17e eeuw
Startprijs 125 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een opvliegende vogel 1x13x12,9cm. Cond.: G

Tegel loopvogel, 17e eeuw
Startprijs 125 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een exotische loopvogel op een tak met bloemen 1,2x12,7x12,8cm. Cond.: G (Lichte randschade)

2 Blauwe borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsmotief, vogels en huizen. ø23,4cm. en ø22,9cm. Haarscheur en lichte randschade Cond.: G

Vaas, Canton
Resultaat: 160 EUR

Grote Kantonese vaas van keramiek, omgebouwd tot lamp ca. 1900, Chip af 46xø19cm. Cond.: R

Beeld, man met touw
Resultaat: 125 EUR

Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van been, voorstellend een man met touw op de rug. beschadigd bij touw 16,5x9x8,5cm. Cond.: R

Delftse schotel
Startprijs 120 EUR

Groot 18e eeuws Delfts keramiek bord met bloemmotief. randschades 5xø33cm. Cond.: G

4 Imari rijstkommen
Startprijs 120 EUR

Vier goudimari porseleinen deksel-rijstkommen met familiestempel 1e helft 20e eeuw. Decor van planten en bloemen. 1 Deksel mist 11xø16cm. Cond.: G