Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Haarscheur en randschades ø23cm. Cond.: G
12-Delig Chinees aardewerken koffieservies met bladgouddecor en landschappen 20e eeuw, 1 schotel met chip Cond.: G
Drie antieke Japanse goudimari borden 19e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat ø21cm. Cond.: G
Vijf bijzondere Chinees porseleinen rijstkommen uit de 18e eeuw met blauw decor. 2 Kommen beschadigd, 1 kom met lichte randschade en haarscheur 7xø14,5cm. Cond.: R
Drie grote dekselvazen, gemerkt Societe Ceramique Maestricht Vieux Delft Holland. Blauw decor met pauwen en bloemen. 8-kantig. 1 Deksel beschadigd. 36xø17cm.
Vier Chinees porseleinen kopjes met schotels 19e eeuw, blauw bloemdecor. 1 Met lichte randschade 4,3xø6,7cm. en 2,3xø11,6cm. Cond.: G
Grote Japanse goudimari porseleinen dekselvaas met tempelhond 19e eeuw. 8 Kantig met bloemdecor, haarscheur in deksel 42x21x21cm. Cond.: R
Porseleinen inktstelletje bestaand uit 4 elementen, Thuringen ca. 1900. Geheel voorstellend een meisje met hond en haar jongen. Opschrift "Die Treuen Freude" 12x11x10cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een opvliegende vogel 1x13x12,9cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een exotische loopvogel op een tak met bloemen 1,2x12,7x12,8cm. Cond.: G (Lichte randschade)
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsmotief, vogels en huizen. ø23,4cm. en ø22,9cm. Haarscheur en lichte randschade Cond.: G