Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans pendulestel ca. 1890
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...

Staande eiken klok
Startprijs 450 EUR

Mooie Duitse staande klok met messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Brede kast met houtsnijwerk ca. 1920. In zeer goede staat 200x60x30cm. Cond.: G

Monumentaal pendulestel
Startprijs 400 EUR

Monumentaal 3-delig Frans pendulestel ca. 1880 met roze marmer en bronzen kandelaars en ornamentiek. Compositie vrouwenfiguur met koren. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede s...

Imposante Franse pendule
Startprijs 400 EUR

Grote imposante Franse pendule ca. 1890 met rood marmeren voet en groot compositie metalen figuur "Le Corsaire". Achtdaags uurwerk en geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 80x43x25cm. Cond.: G

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 425 EUR

Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...

Schwarzwalder klok
Resultaat: 400 EUR

Duitse jachtklok eind 19e eeuw, geheel uit notenhout gesneden. Voorstellend een groot edelhert staand op de klok met daaromheen een sokkel met eikebladeren en varens. Het uurwerk is gesigneerd Gott Le...

Bronzen kartelklok
Startprijs 400 EUR

Bronzen Franse kartelklok ca. 1880 met geëmailleerde cartouches op de wijzerplaat. 8-Daags uurwerk 50x31x9cm. Cond.: G

Wit marmeren klokje
Startprijs 380 EUR

Kleine wit marmeren pendule met bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk, in zeer goede staat 19x11x6cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 380 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Resultaat: 340 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk. gesigneerd John Baxter. Secondenaanduiding en datumaanduiding. Wijzerplaat is beschadigd en de verf laat los 214x47x27cm. Cond.: R...

Wit gekleurd pendulestel
Startprijs 350 EUR

3-Delige marmeren pendulestel, wit met zwart geaderd marmer en compositie metalen figuur en sierwerk ca. 1880. 8-Daags uurwerk S.H. Paris 35x37,5x15,5cm. en 35xø13cm. Cond.: G

Bronzen pendulestel, kippepoten
Resultaat: 350 EUR

3-Delig messing pendulestel ca. 1890 met slang-, vogel- en takkendecor. 8-Daags uurwerk. Alles in zeer goede staat 36x19x17cm. en 30xø14cm. Cond.: G

Schaarklok
Resultaat: 400 EUR

Aparte schaarklok (skeletklok) onder glazen stolp 20e eeuw, wijzers in de vorm van een schaar, met snek uurwerk 57x27x19cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse klederdracht, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U

Bronzen cartelklok
Startprijs 300 EUR

Massief bronzen cartelklok ca. 1880 Frankrijk in rococo vormgeving. Gemonteerd op een houten plaquette met velours bekleed. Geëmailleerde wijzerplaat en achtdaags uurwerk inclusief thermometer. 52x29x...

Franse pendule, roodbruin
Startprijs 300 EUR

Grote Franse pendule van roodbruin marmer ca. 1890 met prachtige bronzen applicaten en emaille wijzerplaat. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 52x30x15cm. Cond.: G

Franse wit marmeren pendule
Resultaat: 400 EUR

Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G

3-Delige Franse pendule
Startprijs 300 EUR

Prachtige 3-delige Franse pendule van massief brons. Rijk bewerkt en opengewerkt, 8-daags uurwerk, in zeer goede staat 47x25x11cm. en 34x13x11cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 325 EUR

3-Delig wit marmeren pendulestel ca. 1870 met vuurvergulde ornamentuur en 2-lichts kaarskandelaars. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. In zeer goede staat, alleen de slinger mist 38x20x11cm. en ...

Jugendstil pendule
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse klederdracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...

Wit marmeren pendule
Startprijs 280 EUR

Wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen ornamentuur. Mooie emaille wijzerplaat met signatuur G. Kreits Anver in zeer goede staat 36x17x11cm. Cond.: G

Glazen klok
Resultaat: 280 EUR

Kristallen Jaeger Le Coultre klok ca. 1930. Moet worden gerepareerd, niet functioneel. Chip af bij het opdraaimechaniek 14x15x9cm. Cond.: R

Blauw porseleinen stel
Resultaat: 275 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U

Klok
Resultaat: 260 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (gesigneerd). Rococo vormgeving en in zeer goede staat 33x17x12cm.