Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten bankje, stoffering is matig 36x82x24cm. Cond.: G
Eikenhouten hangkastje ca. 1900 met prachtig koperen beslag in originele staat 48x31x19cm. Cond.: G
Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.
Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G
19e Eeuwse Duitse miniatuurcommode met 3 lades voor een poppenhuis. In zeer goede originele staat 8,5x11x6cm. Cond.: G
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Ronde notenhouten fineer salontafel staand op klauwpoten in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G
Smeedijzeren tafel met los tegeltableau (bloemmotief) 19e eeuw 60x60x45cm. Cond.: G
Massief eiken bijzettafeltje ca. 1900 Holland 60xø30cm. Cond.: G
Beukenhouten handdoeken rekje eind 20e eeuw, mahoniekleurig, gemaakt in de Engels stijl. 78x72x29cm.
Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G
Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G
Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafel ca. 1910 Holland in zeer goede staat 46xø30cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G
Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G
Eikenhouten voetenbankje met lederen bekleding ca. 1910 9x30x22cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G
Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G
Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G
Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G