Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vitrineopzet ca. 1930
Startprijs 550 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten vitrineopzet ca. 1930 met origineel bronzen beslag. Deurtje is verbogen, verder in goede staat 209x137x40cm. Cond.: G

Eikenhouten kast
Resultaat: 550 EUR

Duitse eikenhouten uitneembare barokkast ca. 1800 met platte zuilen op de schuine hoeken. Origineel slot, sleutel, poten etc. Mooie patina 188x165x55cm. Cond.: G

Mahonie kabinet
Startprijs 500 EUR

18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Grote ronde uittrektafel
Startprijs 500 EUR

Mahoniehouten vroeg Biedermeier eettafel met kolompoot ca. 1830 (fineer). Tafel is verlengbaar (tussenblad mist). De tafel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat 76xø130cm. Cond.: R

Open bonheur
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Hollandse Willem III open bonheur van wortelnoten en notenfineer. Zwart afgezet met spiegelopstand en etage, 3 lades en 3 deuren. Mooi versierd met snijwerk en gedraaide tollen ca. 1870. Het...

Gebogen ingelegde commode
Startprijs 500 EUR

Oude notenfineer ingelegde (rondom) commode met massief bronzen figuren en lijstwerk. 4 Deuren en 3 lades (1 deur mist glas), verder in zeer goede staat 20e eeuw 97x47x150cm. Cond.: G

Gebogen commode, marmer en brons
Resultaat: 550 EUR

Notenhouten fineer commode met massief bronzen ornamentuur en lijstwerk. Geheel staand op zware bronzen klauwpoten. Commode is 3-deurs, 1 lade en zwaar groen marmeren blad. Het meubel is in goede staa...

Secretaire
Resultaat: 700 EUR

Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...

Chesterfield zetel
Startprijs 500 EUR

Prachtige roodbruin lederen Chesterfieldstoel in hoefijzervorm. geheel staan op taps toelopende houten poten, in zeer goede staat 88x80x90cm. Cond.: G

Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR

Engels mahoniehouten fineer schrijfbureau ca. 1870 in zeer goede staat, bestaande uit 3 lades, 2 uittrekbladen, 2 deuren (achter 1 deur weer 3 lades) 84x160x88cm. Cond.: G

Barok vitrine
Startprijs 490 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine opzet, 1-deurs met zijkanten met glas. Ingelegd met bandintarsia , onderstuk met 6 lades en origineel beslag. Prachtig stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 191x110x47cm. ...

Barok vitrine
Startprijs 490 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine opzet, 1-deurs, zijkanten met glas. Ingelegd met bandintarsia , onderstuk met 6 lades en origineel beslag. Prachtig stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 191x110x47cm. Con...

Commode, marmeren blad
Startprijs 470 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhouten met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Co...

Empire trumeau
Startprijs 450 EUR

Kleine mahoniefineer op eiken Empire trumeau met vuurverguld beslag ca. 1820. Bruin marmeren blad, met lade, geheel staand op leeuwepoten. In nette ongerestaureerde staat 66x29x50cm.

Commode met brons
Resultaat: 500 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Empire secretaire
Resultaat: 390 EUR

Antiek Hollands eiken Empire secretaire met volle zuilen en messing kapitellen. Rolluik met uitschuifbaar blad en origineel bronzen beslag. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat, mooie patina ...

Vertico met opzet
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere Duitse notenfineer op vuren Grunderzeit vertico. prachtige bewerkte noten panelen, zuilen en snecken. Compleet met origineel beslag, sloten en sleutels ca. 1890 20x50x160cm. Cond.: G

Eiken kussenkast
Startprijs 390 EUR

Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G

Eiken kussenkast
Resultaat: 650 EUR

Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G

Buikcommode, 2-lades
Startprijs 375 EUR

Mahoniehout fineer Hollandse 19e eeuwse gebogen commode (ook de zijkanten zijn gebogen). Origineel beslag en sloten, geheel staand op losse voet. Meubel is in originele ongerestaureerde staat 91x47x10...

Mahonie klepbureau
Startprijs 375 EUR

Engelse mahoniehouten dames schrijfsecretaire 1e helft 20e eeuw met bandintarsia in de lades("koper"boulle techniek). Het meubel bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, gedeelte mist 113x48x...

Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR

Antiek Indonesisch koloniaal meubel van teakhout met prachtig snijwerk met figuren (fantasiefiguren, dansers en koppen) op de lades en deuren. Boven 2 lades, onder 2 deuren. Waarschijnlijk gefungeerd ...

Eikenhouten schrijfbureau
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten schrijfbureau Neo Renaissance, mooi uitgewerkt met koppen, getorste zuilen en origineel beslag. Ahorn panelen in de deuren 73x165x86cm. Cond.: G

Lederen zetel
Startprijs 350 EUR

Prachtige lederen leverkleurige stoel in hoefijzervorm. Staand op taps toelopende houten poten, in zeer goede staat 76x76x80cm. Cond.: G