Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten barokvitrine
Startprijs 350 EUR

Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G

Empire commode, 20e eeuw
Startprijs 325 EUR

Empire stijl commode 2e helft 20e eeuw van notenfineer en intarsia (inlegwerk) met band en vrouwenfiguur. Massief bronzen beslag en sierwerk. tevens bandintarsia op het blad en zijkanten. Meubel is in...

Mahonie secretaire
Startprijs 325 EUR

Hollandse Empire secretaire ca. 1820 van mahoniehout fineer op eiken met gebogen wangen. Binnen achter de klep 5 lades en deurtje. Boven 1 lade en 2 deuren. Het meubel is in originele ongerestaureerd...

Boekenkast ca. 1930
Resultaat: 350 EUR

Groot Taekhouten woonkamerkast (boekenkast) ca. 1930 met schuifdeuren, 2 lades, glas-in-lood ramen en halve Corintische zuilen. Het meubel is in zeer goede originele staat 180x210x60cm. Cond.: G

Porseleinkast ca. 1930
Startprijs 300 EUR

Koloniale yati-houten porseleinkast ca. 1930 (Indonesië) met mooi snijwerk in de koplijst 216x147x55cm.

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 340 EUR

Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 360 EUR

Hollandse eikenhouten kussenkast met ranken en geëboniseerde houten lijsten. Klein model in zeer goede staat ca. 1960 180x174x58cm. Cond.: G

Mahonie etagere
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten uitschuifbare etagetafel 19e eeuw, staand op mooi bewerkte driespant ca. 1850 in zeer goede originele staat 74xø60cm. Cond.: G

Eiken Grunderkastje
Startprijs 300 EUR

Duits eikenhouten grunderzeit kastje ca. 1900 bestaande uit 4 etages, 3 lades en een deurtje. Origineel beslag, in zeer goede staat 171x72x35cm. Cond.: U

Eiken Kapstokmeubel
Resultaat: 300 EUR

Grote eikenhouten garderobe in Neo Gothische stijl ca. 1890 met twee deuren en etage 213x51x119cm. Cond.: G

Kast met zijstukken
Resultaat: 240 EUR

Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G

Mahonie kast met opstand
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten fineer vitrineopzet met kroon en schuine hoeken ca. 1870 in originele goede ongerestaureerde staat 220x103x46cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 250 EUR

Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...

Twentse dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Twents tuigkist met gestoken panelen, twee opbergruimten binnen, plat deksel en origineel sleutelbeslag (slot mist), Oudere restauratie 82x180x74cm. Cond.: G

Louis Philippe secretaire
Resultaat: 225 EUR

Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...

Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G

Willem III kast
Resultaat: 225 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III linnenkast, notenfineer met mooi snijwerk in goede originele staat 208x121x44cm. Cond.: G

Buffet kast
Resultaat: 275 EUR

Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...

Frans eiken boekenkast
Resultaat: 250 EUR

Franse vitrine opzetkast, noten onderkast en eikenhouten opzet. De kast bevindt zich in goede ongerestaureerde staat met koperen scharnieren en beslag Eind 18e eeuw. 245x50x146cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 275 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Klein model, compleet met bronzen beslag en sleutels in zeer goede staat 208x137x42cm. Cond.: G

Notenhouten buffetkast
Resultaat: 225 EUR

Duitse notenfineer op vurenhout Grunderzeit bufet ca. 1890 met zuilen, snekken en bewerkte panelen. Lichte fineerschade, koplijst beschadigd. Ongerestaureerd 220x133x59cm. Cond.: R

Hoekkastje
Resultaat: 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder Art Deco theekastje ca. 1920 van eikenhout met veel koperwerk. Rondom glas met extra etage, staand op 4 wieltjes, gesigneerd Rockhausen 102x80x45cm. Cond.: G

Mechelse eettafel + 6 stoelen
Resultaat: 230 EUR

Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...