Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten vertico
Resultaat: 450 EUR

Bijzondere notenhouten vertico met prachtige bewerkte panelen en zuilen ca. 1890. Duitsland Grunderzeit. het meubel is in nette originele staat 128x104x53cm. Cond.: G

Empire secretaire
Resultaat: 390 EUR

Antiek Hollands eiken Empire secretaire met volle zuilen en messing kapitellen. Rolluik met uitschuifbaar blad en origineel bronzen beslag. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat, mooie patina ...

Kussenkast
Resultaat: 360 EUR

Hollandse eikenhouten kussenkast met ranken en geëboniseerde houten lijsten. Klein model in zeer goede staat ca. 1960 180x174x58cm. Cond.: G

Eikenhouten schrijfbureau
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten schrijfbureau Neo Renaissance, mooi uitgewerkt met koppen, getorste zuilen en origineel beslag. Ahorn panelen in de deuren 73x165x86cm. Cond.: G

Mahonie hoekkastje
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize Empire mahoniehouten fineer hoekkast ca. 1800 met lade en deur. Geheel staand op taps toelopende poten (fineerschade). In orignele ongerestaureerde staat 95x75x43cm. Co...

Eiken kast
Resultaat: 350 EUR

Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G

Boekenkast ca. 1930
Resultaat: 350 EUR

Groot Taekhouten woonkamerkast (boekenkast) ca. 1930 met schuifdeuren, 2 lades, glas-in-lood ramen en halve Corintische zuilen. Het meubel is in zeer goede originele staat 180x210x60cm. Cond.: G

Mahonie kastje met schuif
Resultaat: 340 EUR

Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede...

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 340 EUR

Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 330 EUR

Eikenhouten Hollandse Louis Quinze commode 18e eeuw met geschulpt blad en origineel beslag. 3 Gaatjes in de lade 86x100x56cm. Cond.: G

Mahonie kast met opstand
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten fineer vitrineopzet met kroon en schuine hoeken ca. 1870 in originele goede ongerestaureerde staat 220x103x46cm. Cond.: G

Eiken Kapstokmeubel
Resultaat: 300 EUR

Grote eikenhouten garderobe in Neo Gothische stijl ca. 1890 met twee deuren en etage 213x51x119cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder Art Deco theekastje ca. 1920 van eikenhout met veel koperwerk. Rondom glas met extra etage, staand op 4 wieltjes, gesigneerd Rockhausen 102x80x45cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 300 EUR

Breed notenhout fineer dressoir staand op gebogen voet met 4 deuren. Achter de middelste deuren 2 lades. In zeer goede staat 85x206x56cm. Cond.: G

Hollandse ladencommode
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Hollandse iepenhouten 4-laden commode met origineel beslag in originele ongerestaureerde staat (Louis Quinze) 84x84x50cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 275 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Klein model, compleet met bronzen beslag en sleutels in zeer goede staat 208x137x42cm. Cond.: G

Buffet kast
Resultaat: 275 EUR

Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...

Getorst bijzetstoeltje
Resultaat: 275 EUR

Koloniaal stoeltje (Oosters) ca. 1900, rijk bewerkt met lederen zitting (kopergenageld). Getorste onderling verbonden poten. Zeer zwaar hout (geen ebbenhout) in zeer goede staat 79x44x55cm.

Hollandse meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten fineer biedermeier kast met lade ca. 1880 in zeer goede staat 171x113x40cm. Cond.:G

Frans eiken boekenkast
Resultaat: 250 EUR

Franse vitrine opzetkast, noten onderkast en eikenhouten opzet. De kast bevindt zich in goede ongerestaureerde staat met koperen scharnieren en beslag Eind 18e eeuw. 245x50x146cm. Cond.: G

Twentse dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Twents tuigkist met gestoken panelen, twee opbergruimten binnen, plat deksel en origineel sleutelbeslag (slot mist), Oudere restauratie 82x180x74cm. Cond.: G

Kast met zijstukken
Resultaat: 240 EUR

Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Mechelse eettafel + 6 stoelen
Resultaat: 230 EUR

Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...