Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bruidskistje 4133
Bruidskistje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kersen commode 4136
Kersen commode

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Butlertray 4142
Butlertray

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lederen voetenbank 4155
Lederen voetenbank

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lederen voetenbank 4156
Lederen voetenbank

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hindeloopen kapstok 4201
Hindeloopen kapstok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eikenhouten theetafel 4165
Eikenhouten theetafel

Resultaat:

36 EUR

Verkocht
Spiegel 4174
Spiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Victoriaans voetbankje 4148
Victoriaans voetbankje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4-Delige miniset 4223
4-Delige miniset

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hangkastje 4147
Hangkastje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eiken plantentafeltje 4189
Eiken plantentafeltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eikenhouten voetenbankje 4124
Eikenhouten voetenbankje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje met etage 4157
Bijzettafeltje met etage

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Uiltjesstoel 4167
Uiltjesstoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dubbelgebogen eiken kastje 4172
Dubbelgebogen eiken kastje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Roestvrijstalen salontafel 4179
Roestvrijstalen salontafel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Salontafel 4219
Salontafel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hangvitrine noten 4095
Hangvitrine noten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kapstok 19e eeuw 4144
Kapstok 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Engelse salontafel, groen leer 4149
Engelse salontafel, groen leer

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Eiken kapstok met doek 4085
Eiken kapstok met doek

Resultaat:

10 EUR