Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Dressoir
Resultaat: 300 EUR

Breed notenhout fineer dressoir staand op gebogen voet met 4 deuren. Achter de middelste deuren 2 lades. In zeer goede staat 85x206x56cm. Cond.: G

2 Thonet stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee Thonet-stijl stoelen ca. 1900; 1x gestempeld J + J Kuhn Austria, 1x gestempeld Radomsto. beide stoelen in zeer goede staat en nieuw bespannen met riet 89x49x40cm. en 91x50x40cm. Cond.: G

Notenhouten theetafel
Resultaat: 80 EUR

Notenfineer theetafel met lade staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 65x81x55cm. Cond.: G

Bolpoottafel
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten bolpoottafel met onderling verbonden poten ca. 1800. (blad gescheurd) 76x80x105cm. Cond.: G

Spinnewiel
Startprijs 30 EUR

Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G

Smeedijzeren tafeltje met tegels
Resultaat: 80 EUR

Smeedijzeren tafel met los tegeltableau (bloemmotief) 19e eeuw 60x60x45cm. Cond.: G

Tweezits bank
Startprijs 175 EUR

Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G

Klaptafeltje
Resultaat: 120 EUR

Vroege mahoniehouten TilToptafel ca. 1780. 1 Poot is gelijmd 75x44x70cm. Cond.: R-G

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 60 EUR

Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine met zijkanten van glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x27x61cm. Cond.: G

Hindeloopen kapstok
Resultaat: 40 EUR

Origineel Hindeloopen beschilderde 19e eeuwse kapstok in zeer goede staat 27x125x18cm. Cond.: G

6-Delige tuinset
Resultaat: 200 EUR

6-Delige gietijzeren tuinset 2e helft 20e eeuw, donkerblauw met hout. Van goede kwaliteit. Cond.: G

Wandvitrine met kuif
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten hangvitrine ca. 1900 met prachtige rococo kroon. In zeer goede staat 84x81x20cm. Cond.: G

Eiken wandvitrine
Resultaat: 45 EUR

Hollands eikenhouten hangvitrine ca. 1900, klein model met barok koplijst 67x47x17cm. Cond.: G

3-Delige bistroset
Resultaat: 75 EUR

Driedelige metalen tuinset (bistroset) 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft marmeren blad 70xø60cm. en 83x50x50cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 150 EUR

Grote oude teakhouten salontafel met 2 lades 190x82x53cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Italiaanse gestoken fauteuil Neo Barok, bekleed met prachtige gebloemde gobelin stof 20e eeuw 135x69x73cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 330 EUR

Eikenhouten Hollandse Louis Quinze commode 18e eeuw met geschulpt blad en origineel beslag. 3 Gaatjes in de lade 86x100x56cm. Cond.: G

Kastje
Resultaat: 100 EUR

Oud handgestoken vurenhouten kastje met als voorstelling een herberginterieur met figuren, wijnvaten en druiven. Vermoedelijk Duitsland 82x68x34cm. Cond.: G

Ronde tafel + 4 stoelen
Startprijs 150 EUR

Eettafel met 4 stoelen, 19e eeuw Louis Philippe met creme velours stoffering in goede staat. Tafel heeft bewerkte driespant. Eethoek is in goede originele staat 75xø103cm. en 91x50x46cm. Cond.: G

Wortelnoten Queen-Anne kastje
Resultaat: 45 EUR

Wortelnoten fineer Queen-Anne 2-deurs kastje staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw. Rondom wortelnoten in zeer goede staat 94x90x48cm. Cond.: G

Javaanse rijstkist
Resultaat: 180 EUR

Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G

Twentse dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Twents tuigkist met gestoken panelen, twee opbergruimten binnen, plat deksel en origineel sleutelbeslag (slot mist), Oudere restauratie 82x180x74cm. Cond.: G

Spaans tafeltje
Resultaat: 53 EUR

Spaanse (kinder) bijzettafel 18e-19e eeuw van vurenhout. Houtgepint met baklade 44x49x36cm. Cond.: G

Theekastje Indonesië
Resultaat: 90 EUR

Oud Indonesisch tropisch houten kabinetje met lades en deuren, mooi afgewerkt met snijwerk en goudverf 126x48x31cm. Cond.: G

Theekastje, Indonesië
Resultaat: 60 EUR

Oud Indonesisch tropisch houten kabinetje met lades en deuren, mooi afgewerkt met snijwerk en goudverf 89x47x26cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G

Porseleinkast ca. 1930
Startprijs 300 EUR

Koloniale yati-houten porseleinkast ca. 1930 (Indonesië) met mooi snijwerk in de koplijst 216x147x55cm.

Salontafel
Resultaat: 20 EUR

Ronde notenhouten fineer salontafel staand op klauwpoten in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Boekenkast ca. 1930
Resultaat: 350 EUR

Groot Taekhouten woonkamerkast (boekenkast) ca. 1930 met schuifdeuren, 2 lades, glas-in-lood ramen en halve Corintische zuilen. Het meubel is in zeer goede originele staat 180x210x60cm. Cond.: G

Mahonie 3-hoek tafeltje
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 170 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau 1e helft 20e eeuw. geheel staand op klauwpoten en origineel bronzen beslag. Meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 98x48x90cm...

4-Delige miniset
Resultaat: 30 EUR

3-Delige notenhouten miniset met extra bijzettafeltje in zeer goede staat 51x50x34cm. Cond.: G

Lederen oorfauteuil
Resultaat: 200 EUR

Oude lederen oorfauteuil 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 100x97x85cm. Cond.: R

Verguld taboeret
Startprijs 75 EUR

Vergulde mahoniehouten taboeret (zitbankje) bekleed met biedermeier stof 20e eeuw, in zeer goede staat 53x100x50cm. Cond.: G

3 Gemarmeleerde zuilen
Resultaat: 80 EUR

Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G

2 Italiaanse bijzettafels
Startprijs 50 EUR

Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire
Startprijs 20 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Penantkastje Willem III
Resultaat: 110 EUR

Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R

2-Delige Werdicke kast
Resultaat: 700 EUR

2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.

Hoekkastje
Startprijs 180 EUR

Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G

Mahonie theetafel
Startprijs 190 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 250 EUR

Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...

Eiken kussenkast
Startprijs 390 EUR

Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G

Commode, marmeren blad
Startprijs 470 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhouten met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Co...

Barok kast
Resultaat: 720 EUR

Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...

6 Eethoekstoelen, 1840
Startprijs 600 EUR

Zes mahoniehouten vroeg Biedermeier stoelen ca. 1830 (fineer). In ongerestaureerde staat 89x54x48cm. Cond.: R

Mahonie kabinet
Startprijs 500 EUR

18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Gothische console
Resultaat: 206 EUR

Gothische console

Barok vitrine
Startprijs 490 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine opzet, 1-deurs met zijkanten met glas. Ingelegd met bandintarsia , onderstuk met 6 lades en origineel beslag. Prachtig stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 191x110x47cm. ...

Mahonie kabinet
Startprijs 990 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten Hollands Louis Quinze kabinet staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag (geen scheuren in de zijkanten). 2 Krimpnaden in de deurpanelen. Het kabinet is in zeer...

Eiken kabinet
Geen vanafprijs

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G