Breed notenhout fineer dressoir staand op gebogen voet met 4 deuren. Achter de middelste deuren 2 lades. In zeer goede staat 85x206x56cm. Cond.: G
Twee Thonet-stijl stoelen ca. 1900; 1x gestempeld J + J Kuhn Austria, 1x gestempeld Radomsto. beide stoelen in zeer goede staat en nieuw bespannen met riet 89x49x40cm. en 91x50x40cm. Cond.: G
Notenfineer theetafel met lade staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 65x81x55cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten bolpoottafel met onderling verbonden poten ca. 1800. (blad gescheurd) 76x80x105cm. Cond.: G
Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G
Smeedijzeren tafel met los tegeltableau (bloemmotief) 19e eeuw 60x60x45cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Vroege mahoniehouten TilToptafel ca. 1780. 1 Poot is gelijmd 75x44x70cm. Cond.: R-G
Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine met zijkanten van glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x27x61cm. Cond.: G
Origineel Hindeloopen beschilderde 19e eeuwse kapstok in zeer goede staat 27x125x18cm. Cond.: G
6-Delige gietijzeren tuinset 2e helft 20e eeuw, donkerblauw met hout. Van goede kwaliteit. Cond.: G
Hollandse eikenhouten hangvitrine ca. 1900 met prachtige rococo kroon. In zeer goede staat 84x81x20cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten hangvitrine ca. 1900, klein model met barok koplijst 67x47x17cm. Cond.: G
Driedelige metalen tuinset (bistroset) 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft marmeren blad 70xø60cm. en 83x50x50cm. Cond.: G
Oude Italiaanse gestoken fauteuil Neo Barok, bekleed met prachtige gebloemde gobelin stof 20e eeuw 135x69x73cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse Louis Quinze commode 18e eeuw met geschulpt blad en origineel beslag. 3 Gaatjes in de lade 86x100x56cm. Cond.: G
Oud handgestoken vurenhouten kastje met als voorstelling een herberginterieur met figuren, wijnvaten en druiven. Vermoedelijk Duitsland 82x68x34cm. Cond.: G
Eettafel met 4 stoelen, 19e eeuw Louis Philippe met creme velours stoffering in goede staat. Tafel heeft bewerkte driespant. Eethoek is in goede originele staat 75xø103cm. en 91x50x46cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer Queen-Anne 2-deurs kastje staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw. Rondom wortelnoten in zeer goede staat 94x90x48cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Twents tuigkist met gestoken panelen, twee opbergruimten binnen, plat deksel en origineel sleutelbeslag (slot mist), Oudere restauratie 82x180x74cm. Cond.: G
Spaanse (kinder) bijzettafel 18e-19e eeuw van vurenhout. Houtgepint met baklade 44x49x36cm. Cond.: G
Oud Indonesisch tropisch houten kabinetje met lades en deuren, mooi afgewerkt met snijwerk en goudverf 126x48x31cm. Cond.: G
Oud Indonesisch tropisch houten kabinetje met lades en deuren, mooi afgewerkt met snijwerk en goudverf 89x47x26cm. Cond.: G
Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G
Koloniale yati-houten porseleinkast ca. 1930 (Indonesië) met mooi snijwerk in de koplijst 216x147x55cm.
Ronde notenhouten fineer salontafel staand op klauwpoten in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G
Groot Taekhouten woonkamerkast (boekenkast) ca. 1930 met schuifdeuren, 2 lades, glas-in-lood ramen en halve Corintische zuilen. Het meubel is in zeer goede originele staat 180x210x60cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau 1e helft 20e eeuw. geheel staand op klauwpoten en origineel bronzen beslag. Meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 98x48x90cm...
3-Delige notenhouten miniset met extra bijzettafeltje in zeer goede staat 51x50x34cm. Cond.: G
Oude lederen oorfauteuil 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 100x97x85cm. Cond.: R
Vergulde mahoniehouten taboeret (zitbankje) bekleed met biedermeier stof 20e eeuw, in zeer goede staat 53x100x50cm. Cond.: G
Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G
Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R
2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.
Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G
Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...
Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhouten met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Co...
Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...
Zes mahoniehouten vroeg Biedermeier stoelen ca. 1830 (fineer). In ongerestaureerde staat 89x54x48cm. Cond.: R
18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G
Hollandse wortelnoten fineer vitrine opzet, 1-deurs met zijkanten met glas. Ingelegd met bandintarsia , onderstuk met 6 lades en origineel beslag. Prachtig stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 191x110x47cm. ...
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten Hollands Louis Quinze kabinet staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag (geen scheuren in de zijkanten). 2 Krimpnaden in de deurpanelen. Het kabinet is in zeer...
Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G