Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten vitrinekastje
Resultaat: 175 EUR

Koloniale vitrinekast ca. 1880 van notenhout, mooi bewerkt met kroon, tollen en getorste zuilen 140x77x41cm. Cond.: G

Eiken kast
Resultaat: 350 EUR

Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G

Jugendstil eiken kast
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Art Deco kast met inlegwerk. Vier deuren en twee lades. Mist een plank rechtsonder 160x90x35cm. Cond.: G

Willem III kast
Resultaat: 225 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III linnenkast, notenfineer met mooi snijwerk in goede originele staat 208x121x44cm. Cond.: G

Eikenhouten vierkante hocker
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse beklede hocker van eikenhout, bewerkt met prachtige gobelinstof 50x46x46cm. Cond.: G

4 Eikenhouten stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier eikenhouten Louis Seize stoelen 18e eeuw. 2x Armleunstoel (100x61x60cm.) en 2x zonder armleun (97x50x50cm.). In originele ongerestaureerde staat met biezen zitting, cond.: G

Notenhouten hoekkastje
Resultaat: 210 EUR

Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G

Mahonie kastje met schuif
Resultaat: 340 EUR

Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede...

Theekastje
Resultaat: 90 EUR

Hollands eiken theekastje ca. 1900, rondom glas en bewerkt. Staand op flespoten 73x43x66,5cm. Cond.: G

Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G

Mechelse salontafel
Resultaat: 50 EUR

Eiken Mechelse salontafelca. 1880 in zeer goede staat 52x102x81cm. Cond.: G

Open bonheur
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Hollandse Willem III open bonheur van wortelnoten en notenfineer. Zwart afgezet met spiegelopstand en etage, 3 lades en 3 deuren. Mooi versierd met snijwerk en gedraaide tollen ca. 1870. Het...

Mahonie theetafel
Startprijs 190 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G

Grote ronde uittrektafel
Startprijs 500 EUR

Mahoniehouten vroeg Biedermeier eettafel met kolompoot ca. 1830 (fineer). Tafel is verlengbaar (tussenblad mist). De tafel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat 76xø130cm. Cond.: R

Houten 3-ladenkast
Resultaat: 80 EUR

Duitse Grunderzeit 3 laden commode ca. 1890 vurenhout (Weichholz) met origineel beslag in goede orignele staat 87x100x59cm. Cond.: G

Commode met brons
Resultaat: 500 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Queen-Anne bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Oude notenhouten salontafel 20e eeuw in Engelse stijl met houtsnijwerk en gebogen poten. 58x60x87cm. Cond.: G

Biedermeier ronde bijzettafel
Startprijs 70 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bijzettafel op driespant ca. 1860 86x122x70cm. Cond.: G

Windsor stoel
Startprijs 150 EUR

Iepenhouten Windsor armleunstoel met lederen zitting eind 19e eeuw en onderling verbonden poten. In zeer goede staat 80x58x66cm. Cond.: G

Louis Philippe secretaire
Resultaat: 225 EUR

Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...

Armleunstoeltje
Resultaat: 40 EUR

Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering 84x61x61cm. Cond.: G

Eiken Grunderzeit bijzettafel
Resultaat: 130 EUR

Eikenhouten bijzettafel Grunderzeit ca. 1890 Duitsland met marmeren blad. Lichte fineerschade op blad. geheel staand op wieltjes 77x51x51cm. Cond.: G

Eetkamer tafel, geschulpt blad
Resultaat: 140 EUR

Mahoniehout gefineerde eetkamertafel met geschulpt blad ca. 1860. De tafel bevindt zich in nette ongerestaureerde staat 77xø125cm. Cond.: G

Miniatuur commode
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse miniatuurcommode met 3 lades voor een poppenhuis. In zeer goede originele staat 8,5x11x6cm. Cond.: G

6 Louis Philipe stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes Hollandse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met groene velours bekleding ca. 1870. 95x43x48cm. Cond.: R

Empire commode, 20e eeuw
Startprijs 325 EUR

Empire stijl commode 2e helft 20e eeuw van notenfineer en intarsia (inlegwerk) met band en vrouwenfiguur. Massief bronzen beslag en sierwerk. tevens bandintarsia op het blad en zijkanten. Meubel is in...

Kast met zijstukken
Resultaat: 240 EUR

Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G

Stoeltje
Resultaat: 60 EUR

Aparte eikenhouten opklapbare tafelstoel,met lederen zitting ca. 1930 ,rugleuning is omklapbaar tot tafel, 79x60x50cm. Cond.: G

Eikenhouten voetenbankje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje met lederen bekleding ca. 1910 9x30x22cm. Cond.: G

Kersenhouten kist
Resultaat: 50 EUR

Prachtige bewerkte kersenhouten kist, rondom bewerkt met Jugendstil motieven ca. 1910 15x40x28cm. Cond.: G

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G

Spiegel, Ventiaans
Resultaat: 90 EUR

Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G

Gestoken spiegel, verguld
Resultaat: 220 EUR

Grote goudkleurige houten gestoken spiegel, Oosters model 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x82cm. Cond.: G

Gestoken oude tafel
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten gestoken ovale tafel ca. 1880 Frankrijk. Coulissentafel zonder bladen, Meubel is in goede originele staat 61x115x101cm. Cond.: G

Hangoortafel
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G

Empire trumeau
Startprijs 450 EUR

Kleine mahoniefineer op eiken Empire trumeau met vuurverguld beslag ca. 1820. Bruin marmeren blad, met lade, geheel staand op leeuwepoten. In nette ongerestaureerde staat 66x29x50cm.

Wortelnoten barok commode
Resultaat: 150 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G

Bruidskistje
Resultaat: 40 EUR

Klein Duits handbeschilderd kistje ca. 1920 met rond deksel en 4 gebogen pootjes. Kist is aan 5 zijden beschilderd met een bloemdecor met vogels en in het midden een man en vrouw 31x55x24cm. Cond.: G

Ronde mahonie tafel
Resultaat: 90 EUR

Ronde mahoniehouten eettafel, Louis Philippe ca. 1880 in goede originele staat Cond.: G

Kinder hoekstoel
Startprijs 150 EUR

Antiek mahoniehouten Engelse kinderhoekstoel met inlegwerk. Nette stoffering met koperen nagels, Victoriaans 60x47x45cm. Cond.: G

Kersen commode
Resultaat: 40 EUR

Modern kersenhouten bureaumeubel met 4 laden 2e helft 20e eeuw 82,5x80x37cm. Cond.: G

Kersen dressoir
Resultaat: 100 EUR

Groot kersenhouten wandmeubel/dressoir 2e helft 20e eeuw met 4 lades en 4 deuren 84x240x50cm. Cond.: U

Eethoek + 4 stoelen
Resultaat: 220 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met lederen rugleuning en zitting 76x125x80cm. en 103x53x54cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Eikenhouten Neogothische omlijsting
Resultaat: 220 EUR

Eikenhouten Neogotische omlijsting, rijk bewerkt met gothische kenmerken ca. 1900 165x77cm. Cond.: G

Muntenkabinetje
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten met noten muntenkabinet ca. 1910 met originele sloten en scharnieren. Twee deurtjes met daarachter 8 laden. Meubel verkeerd in zeer goede staat 32x35x20cm. Cond.: G

Butlertray
Resultaat: 40 EUR

Presenteerblad op houten opklapbare voet. het blad is bekleed met krokodillenleer-imitatie. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 77x53x68cm. Cond.: G

Wand vitrinekastje
Startprijs 25 EUR

Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 360 EUR

Hollandse eikenhouten kussenkast met ranken en geëboniseerde houten lijsten. Klein model in zeer goede staat ca. 1960 180x174x58cm. Cond.: G

Wijntafel + Piedestal
Resultaat: 60 EUR

Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.

Hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten hangkastje ca. 1900 met prachtig koperen beslag in originele staat 48x31x19cm. Cond.: G

Victoriaans voetbankje
Resultaat: 30 EUR

Engels 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten bankje, stoffering is matig 36x82x24cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Resultaat: 15 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G

Mahonie stoel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Lederen voetenbank
Resultaat: 40 EUR

Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G

Lederen voetenbank
Resultaat: 40 EUR

Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G

Bijzettafeltje met etage
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met etage en taps toelopende poten ca. 1900 69x38x48cm. Cond.: R

Engelse schommelstoel
Resultaat: 130 EUR

Engelse mahoniehouten schommelstoel ca. 1890 met gestoffeerde zitting en rugleuning. Veersysteem 107x70x60cm. Cond.: G

Eiken kastje
Startprijs 150 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize kastje 18e eeuw met lade en 2 deurtjes. Schuin afgevlakte hoeken met rillen en taps toelopende poten. Origineel beslag. het meubel is in goede originele staat 71x47x65...

Halbankje, engelenhoofd
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten halbankje met opbergklep en uitgewerkt engelenhoofd (Jugendstil) 120x97x50cm. Cond.: G

Spaans bankje
Startprijs 80 EUR

Spaanse 19e eeuwse eikenhouten klepbank met panelen. Houtgepint, lichte wormsbeval 65x99x44cm. Cond.:G

Glazen miniset
Startprijs 40 EUR

Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R

Zeskantig bijzettafeltje
Startprijs 20 EUR

Antiek notenhouten 6-kantig bijzettafeltje met etage en gedraaide poten 66x42x42cm. Cond.: G

Grenen glaskast ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke grenenhouten tweedeurs glaskast ca. 1900 met schappen (donkergebeitst) en uitstaande panelen 200x140x43cm. Cond.: G

Eikenhouten theetafel
Resultaat: 36 EUR

Antieke eikenhouten theetafel met porseleinen los bovenblad met voorstelling van vogel in het bos, Grunderzeit Duitsland. Gebarsten 77x43x70cm. Cond.: G

Mahoniehouten dames schrijfsecretaire
Startprijs 80 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R

Uiltjesstoel
Resultaat: 20 EUR

Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 135 EUR

Spaanse salontafel met 2 lades geheel gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld. tafel is geheel gemaakt van oud hout o.a; eiken en vruchtenhout 50x125x70cm. Cond.: G

Dagobert stoel
Resultaat: 100 EUR

Botenhouten driehoek bureaustoel met gestoken rugleuning ca. 1900 in goede staat 85x73x59cm.

Eikenhouten 2-deurs kastje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G

Eiken 4-deurs kast
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in ongerestaureerde staat 183x126x56cm. Con...

Dubbelgebogen eiken kastje
Resultaat: 20 EUR

Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G

Eetkamertafel
Startprijs 100 EUR

Massief eiken Neo Barock uittrektafel ca. 1900 216x100x75cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G

Kleine Gothische kist
Startprijs 200 EUR

Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G

Mechelse eettafel + 6 stoelen
Resultaat: 230 EUR

Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...

Vitrineopzet ca. 1930
Startprijs 550 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten vitrineopzet ca. 1930 met origineel bronzen beslag. Deurtje is verbogen, verder in goede staat 209x137x40cm. Cond.: G

Leren poef
Resultaat: 45 EUR

Oude bruinlederen zitpoef in goede staat op houten poten 50x63x66cm. Cond.: G

Roestvrijstalen salontafel
Resultaat: 20 EUR

Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G

Mahonie etagere
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten etagere (butlertray), geschikt voor Engelse brunch met scones etc. 100x30x25cm. Cond.: G

Engelse commode, mahonie
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten 4-laden commode met aan beide zijden een verlengbaar blad 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 78x64x35cm. Cond.: G

Eikenhouten theekastje
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1920 met bol glas in het deurtje en parelrand 76x88x57cm. Cond.: G

Eiken boekenkastje
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten boekenkastje ca. 1920, boven met 2 deuren en facet geslepen glas 108x74x36cm.

Jugendstil hangkastje
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Jugendstil hangkastje ca. 1920 met in de deur een achter glas beschilderd ruitje. Achter het deurtje 1 lade en 2 plankjes 45,5x42,5x17cm. Cond.: G

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 340 EUR

Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 110 EUR

Hollands grenen hoekkastje 19e eeuw met schuine hoeken. Later beschilderd 129x70x37cm. Cond.: G

Mechels buffet
Resultaat: 210 EUR

Elegant eiken Mechels buffet, ca.1890, met prachtig beeldhouwwerk in de deuren en zuilen. Etages aan de zijkanten van het bovendeel.225x120x58 cm., Cond.:G

Handdoeken rek
Resultaat: 45 EUR

Beukenhouten handdoeken rekje eind 20e eeuw, mahoniekleurig, gemaakt in de Engels stijl. 78x72x29cm.

Eiken plantentafeltje
Resultaat: 25 EUR

Massief eiken bijzettafeltje ca. 1900 Holland 60xø30cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Startprijs 140 EUR

Secretaire, mahonie fineer, ca. 1880 Louis Philippe, met rechte klep waarachter diverse laden.Het meubel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat. (Scheur in zijkant). 155x105x45 cm.

Barok Stoel
Resultaat: 110 EUR

Notenhouten Italiaanse barok fauteuil met snijwerk en cognac-kleurig leer 2e helft 20e eeuw 115x84x80cm. Cond.: R-G