Koloniale vitrinekast ca. 1880 van notenhout, mooi bewerkt met kroon, tollen en getorste zuilen 140x77x41cm. Cond.: G
Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G
Eikenhouten Art Deco kast met inlegwerk. Vier deuren en twee lades. Mist een plank rechtsonder 160x90x35cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Willem III linnenkast, notenfineer met mooi snijwerk in goede originele staat 208x121x44cm. Cond.: G
19e Eeuwse beklede hocker van eikenhout, bewerkt met prachtige gobelinstof 50x46x46cm. Cond.: G
Vier eikenhouten Louis Seize stoelen 18e eeuw. 2x Armleunstoel (100x61x60cm.) en 2x zonder armleun (97x50x50cm.). In originele ongerestaureerde staat met biezen zitting, cond.: G
Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G
Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede...
Hollands eiken theekastje ca. 1900, rondom glas en bewerkt. Staand op flespoten 73x43x66,5cm. Cond.: G
Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G
Eiken Mechelse salontafelca. 1880 in zeer goede staat 52x102x81cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Willem III open bonheur van wortelnoten en notenfineer. Zwart afgezet met spiegelopstand en etage, 3 lades en 3 deuren. Mooi versierd met snijwerk en gedraaide tollen ca. 1870. Het...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G
Mahoniehouten vroeg Biedermeier eettafel met kolompoot ca. 1830 (fineer). Tafel is verlengbaar (tussenblad mist). De tafel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat 76xø130cm. Cond.: R
Duitse Grunderzeit 3 laden commode ca. 1890 vurenhout (Weichholz) met origineel beslag in goede orignele staat 87x100x59cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Oude notenhouten salontafel 20e eeuw in Engelse stijl met houtsnijwerk en gebogen poten. 58x60x87cm. Cond.: G
Mahoniehouten Biedermeier bijzettafel op driespant ca. 1860 86x122x70cm. Cond.: G
Iepenhouten Windsor armleunstoel met lederen zitting eind 19e eeuw en onderling verbonden poten. In zeer goede staat 80x58x66cm. Cond.: G
Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...
Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering 84x61x61cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel Grunderzeit ca. 1890 Duitsland met marmeren blad. Lichte fineerschade op blad. geheel staand op wieltjes 77x51x51cm. Cond.: G
Mahoniehout gefineerde eetkamertafel met geschulpt blad ca. 1860. De tafel bevindt zich in nette ongerestaureerde staat 77xø125cm. Cond.: G
19e Eeuwse Duitse miniatuurcommode met 3 lades voor een poppenhuis. In zeer goede originele staat 8,5x11x6cm. Cond.: G
Zes Hollandse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met groene velours bekleding ca. 1870. 95x43x48cm. Cond.: R
Empire stijl commode 2e helft 20e eeuw van notenfineer en intarsia (inlegwerk) met band en vrouwenfiguur. Massief bronzen beslag en sierwerk. tevens bandintarsia op het blad en zijkanten. Meubel is in...
Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G
Aparte eikenhouten opklapbare tafelstoel,met lederen zitting ca. 1930 ,rugleuning is omklapbaar tot tafel, 79x60x50cm. Cond.: G
Eikenhouten voetenbankje met lederen bekleding ca. 1910 9x30x22cm. Cond.: G
Prachtige bewerkte kersenhouten kist, rondom bewerkt met Jugendstil motieven ca. 1910 15x40x28cm. Cond.: G
Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G
Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G
Grote goudkleurige houten gestoken spiegel, Oosters model 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x82cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken ovale tafel ca. 1880 Frankrijk. Coulissentafel zonder bladen, Meubel is in goede originele staat 61x115x101cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G
Kleine mahoniefineer op eiken Empire trumeau met vuurverguld beslag ca. 1820. Bruin marmeren blad, met lade, geheel staand op leeuwepoten. In nette ongerestaureerde staat 66x29x50cm.
Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G
Klein Duits handbeschilderd kistje ca. 1920 met rond deksel en 4 gebogen pootjes. Kist is aan 5 zijden beschilderd met een bloemdecor met vogels en in het midden een man en vrouw 31x55x24cm. Cond.: G
Ronde mahoniehouten eettafel, Louis Philippe ca. 1880 in goede originele staat Cond.: G
Antiek mahoniehouten Engelse kinderhoekstoel met inlegwerk. Nette stoffering met koperen nagels, Victoriaans 60x47x45cm. Cond.: G
Modern kersenhouten bureaumeubel met 4 laden 2e helft 20e eeuw 82,5x80x37cm. Cond.: G
Groot kersenhouten wandmeubel/dressoir 2e helft 20e eeuw met 4 lades en 4 deuren 84x240x50cm. Cond.: U
Moderne kersenhouten eethoek met lederen rugleuning en zitting 76x125x80cm. en 103x53x54cm. Cond.: G
Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G
Eikenhouten Neogotische omlijsting, rijk bewerkt met gothische kenmerken ca. 1900 165x77cm. Cond.: G
Eikenhouten met noten muntenkabinet ca. 1910 met originele sloten en scharnieren. Twee deurtjes met daarachter 8 laden. Meubel verkeerd in zeer goede staat 32x35x20cm. Cond.: G
Presenteerblad op houten opklapbare voet. het blad is bekleed met krokodillenleer-imitatie. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 77x53x68cm. Cond.: G
Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G
Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten kussenkast met ranken en geëboniseerde houten lijsten. Klein model in zeer goede staat ca. 1960 180x174x58cm. Cond.: G
Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.
Eikenhouten hangkastje ca. 1900 met prachtig koperen beslag in originele staat 48x31x19cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten bankje, stoffering is matig 36x82x24cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G
Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G
Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met etage en taps toelopende poten ca. 1900 69x38x48cm. Cond.: R
Engelse mahoniehouten schommelstoel ca. 1890 met gestoffeerde zitting en rugleuning. Veersysteem 107x70x60cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten Louis Seize kastje 18e eeuw met lade en 2 deurtjes. Schuin afgevlakte hoeken met rillen en taps toelopende poten. Origineel beslag. het meubel is in goede originele staat 71x47x65...
Eikenhouten halbankje met opbergklep en uitgewerkt engelenhoofd (Jugendstil) 120x97x50cm. Cond.: G
Spaanse 19e eeuwse eikenhouten klepbank met panelen. Houtgepint, lichte wormsbeval 65x99x44cm. Cond.:G
Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R
Antiek notenhouten 6-kantig bijzettafeltje met etage en gedraaide poten 66x42x42cm. Cond.: G
Grote antieke grenenhouten tweedeurs glaskast ca. 1900 met schappen (donkergebeitst) en uitstaande panelen 200x140x43cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten theetafel met porseleinen los bovenblad met voorstelling van vogel in het bos, Grunderzeit Duitsland. Gebarsten 77x43x70cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R
Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G
Spaanse salontafel met 2 lades geheel gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld. tafel is geheel gemaakt van oud hout o.a; eiken en vruchtenhout 50x125x70cm. Cond.: G
Botenhouten driehoek bureaustoel met gestoken rugleuning ca. 1900 in goede staat 85x73x59cm.
Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G
Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in ongerestaureerde staat 183x126x56cm. Con...
Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G
Massief eiken Neo Barock uittrektafel ca. 1900 216x100x75cm. Cond.: G
Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G
Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten Mechelse eethoek met 6 stoelen (93x46x44cm.) en uittrektafel (79x128x98cm.) ca. 1890. Stoelen zijn professioneel bekleed met donkergroen nappa-leder. De eethoek is in zeer goede ...
Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten vitrineopzet ca. 1930 met origineel bronzen beslag. Deurtje is verbogen, verder in goede staat 209x137x40cm. Cond.: G
Oude bruinlederen zitpoef in goede staat op houten poten 50x63x66cm. Cond.: G
Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G
Mahoniehouten etagere (butlertray), geschikt voor Engelse brunch met scones etc. 100x30x25cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 4-laden commode met aan beide zijden een verlengbaar blad 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 78x64x35cm. Cond.: G
Eikenhouten theekastje ca. 1920 met bol glas in het deurtje en parelrand 76x88x57cm. Cond.: G
Massief eikenhouten boekenkastje ca. 1920, boven met 2 deuren en facet geslepen glas 108x74x36cm.
Eikenhouten Jugendstil hangkastje ca. 1920 met in de deur een achter glas beschilderd ruitje. Achter het deurtje 1 lade en 2 plankjes 45,5x42,5x17cm. Cond.: G
Zes Mechelse eiken stoelen met lederen bekleding op de zitting en rugleuning ca. 1880. Stoelen zijn mooi uitgewerkt en in goede staat 112x47x49cm. Cond.: G
Hollands grenen hoekkastje 19e eeuw met schuine hoeken. Later beschilderd 129x70x37cm. Cond.: G
Elegant eiken Mechels buffet, ca.1890, met prachtig beeldhouwwerk in de deuren en zuilen. Etages aan de zijkanten van het bovendeel.225x120x58 cm., Cond.:G
Beukenhouten handdoeken rekje eind 20e eeuw, mahoniekleurig, gemaakt in de Engels stijl. 78x72x29cm.
Massief eiken bijzettafeltje ca. 1900 Holland 60xø30cm. Cond.: G
Secretaire, mahonie fineer, ca. 1880 Louis Philippe, met rechte klep waarachter diverse laden.Het meubel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat. (Scheur in zijkant). 155x105x45 cm.
Notenhouten Italiaanse barok fauteuil met snijwerk en cognac-kleurig leer 2e helft 20e eeuw 115x84x80cm. Cond.: R-G