Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee pap. machee poppen 2944
Twee pap. machee poppen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Poppenwagen 2923
Poppenwagen

Resultaat:

40 EUR

Lok + 3 Wagons 2918
Lok + 3 Wagons
Startprijs 40 EUR
Schildpadpop, jongen 2903
Schildpadpop, jongen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Negerpop, schildpad 2900
Negerpop, schildpad

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4 Stel dieren 2912
4 Stel dieren

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
3 Oude Duitse poppen 2908
3 Oude Duitse poppen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Schildpadpoppen 2904
2 Schildpadpoppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A.M. pop, beschadigd 2931
A.M. pop, beschadigd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Celluloid pop, jongen 2928
Celluloid pop, jongen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lok, kolenwagen en wagon 2917
Lok, kolenwagen en wagon

Resultaat:

30 EUR

Pors. babypop Becca Joyce Walt 2938
Pors. babypop Becca Joyce Walt
Startprijs 25 EUR
Grote pors. moderne pop G.D. 2936
Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 25 EUR
Grote pors. moderne pop G.D. 2935
Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 25 EUR
Pors. moderne pop G.D. 2934
Pors. moderne pop G.D.
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Mandoline, schildpad 2927
Mandoline, schildpad

Resultaat:

45 EUR

Kinderstoel 2920
Kinderstoel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Piko BR 55 2916
Piko BR 55

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Poppenstoel 2913
Poppenstoel

Resultaat:

25 EUR

Moderne pors. pop Jocy 2954
Moderne pors. pop Jocy
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Papier machee poppen 2951
2 Papier machee poppen

Resultaat:

25 EUR

Moderne pors. babypop GD 2950
Moderne pors. babypop GD
Startprijs 20 EUR
K.R.K. negerpopje 2948
K.R.K. negerpopje
Startprijs 20 EUR
Seelegs, pors. pop 2943
Seelegs, pors. pop
Startprijs 20 EUR