Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kris, Jaja Dina
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch mes met bloedgleuf en opschrift "Djaja Dinata Kedoen Woeloe 1933". bewerkte heft en originele schede in goede originele staat. Stukje hout mist uit de schede 53cm. Cond.: G

Antiek ivoor/been mes
Resultaat: 30 EUR

Antiek ivoor met benen mes (briefopener). Lemmet is van ivoor. Op het heft is een naakte dame met boog afgebeeld. Lemmet is gerestaureerd 30x4x3cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 50 EUR

Prachtig Oosters steekwapen met tropisch houten heft en schede. In originele staat 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Kris
Resultaat: 100 EUR

Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G

Wandelstok, drakenkop
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische tropisch houten prikwandelstok met drakenkop op de heft. Bestaat uit 2 delen met 15cm. metalen lemmet. In zeer goede originele staat 93cm. Cond.: G

Karabijn WO I
Resultaat: 100 EUR

Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat

Karabijn, WO I
Resultaat: 100 EUR

Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat

Bajonet zonder schede
Resultaat: 30 EUR

Spaanse bajonet Artilleria De Toledo 1899 L.:38cm. Cond.: G

Bajonet met schede
Resultaat: 30 EUR

Antieke bajonet Modelo Argentino L.: 54cm. Cond.: G

Bajonet met schede
Resultaat: 30 EUR

Bajonet in schede 19e eeuw, roestaanslag L.: 54cm.

Bajonet zonder schede
Startprijs 20 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw, roestaanslag L.: 38,5cm. Cond.: G

Bajonet
Startprijs 30 EUR

Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 29 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met schede, "Nr 174861", L.: 35cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude korte bajonet met schede No 4 MK II L.: 27,5cm. Cond.: G

Bajonet
Startprijs 150 EUR

Oud karabijn, onschadelijk gemaakt 1e helft 20e eeuw. R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G

Mes, John Coe
Resultaat: 260 EUR

Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G

Schild met 2 zwaarden
Startprijs 80 EUR

Decoratief wandschild met 2 gekruisde zwaarden aan de achterzijde 20e eeuw. Schild is bewerkt met diverse strijdscenes in de stijl van de 16e eeuw. Schild: 63x45cm. Zwaard: 73,5cm.

3 Perzische dolken
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.