Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...
Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G
Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...
Zeldzame 16e eeuwse bijl gegraveerd met kruisteken. Waarschijnlijk originele steel met been en smeedijzeren afsluiting. Zogenaamde beulsbijl, werd gebruikt voor executie. Het wapen is in zeer goede or...
Aparte 19e eeuwse dubbelloops pistool (voorlader) met ontstekingsmechanisme onderaan. Het wapen is in zeer goede originele staat 18cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G
Dubbelloops penvuur jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en licht graveerwerk. Dit geweer is in zeer goede originele staat 118cm.
Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G
Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...
Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...
Groot 19e eeuws gegraveerd dubbelloops pistool, voorlader. Gemerkt CMCM. 1 mechaniek moet worden nagekeken 32x14x5cm. Cond.: G
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en graveerwerk. Het geweer is in goede orignele staat 117cm. Cond.: G
Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw, gemerkt Husqvarna Vapenfabrik, in zeer goede originele staat 117cm. Cond.: G
Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G
Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G
Stel 19e eeuwse Perzische sabels met bronzen heften in goede originele staat 85cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat
Lichtgewicht damesgeweer 18e-19e eeuw, enkelloops voorlader met bewerkte kolf. Geheel in zeer goede originele staat L.: 100cm. Cond.: G
19e Eeuws dubbelloops pistool, voorlader monogram C.J.G. In zeer goede staat 19x3,5x10cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.
Grote officiersdolk ca. 1900 met benen grip en kop van een arend op de grip. Mooi uitgewerkt met lederen schede. IN zeer goede originele staat
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G