Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en graveerwerk. Het geweer is in goede orignele staat 117cm. Cond.: G
Mini revolver 19e eeuw, gegraveerd en gestempeld. Draaimechanisme werkt niet meer en kogelaflsuiting is weg 14,5cm. Cond.: R
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw, gemerkt Husqvarna Vapenfabrik, in zeer goede originele staat 117cm. Cond.: G
Decoratief 19e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 33cm. Cond.: G
Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 30cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 28cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse dubbelloops pistool (voorlader) met ontstekingsmechanisme onderaan. Het wapen is in zeer goede originele staat 18cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met damasten lopen. Gegraveerde hanen en zijkanten "Fauzin A Sos". Het geweer is in mooie originele staat 118cm. Cond.: G
Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.
Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G