Vooroorlogse oefendegen met merkteken Toledo. In goede originele staat 107cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...
Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G
Antieke Belgische sabel 1e helft 20e eeuw met leeuwekop op de heft. Gemerkt Auguste Fonson Bruxelles. In goede originele staat, zonder schede 79cm. Cond.: G
Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...
Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G
Dubbelloops zwartkruit voorlader 2e helft 20e eeuw, merk Ditta Davide Pedersoll Bardone Brescia Italy. Onklaar gemaakt 116x4,5x14cm. Cond.: U
Kort zwaard met massief bronzen handgreep, naar Romeins voorbeeld (19e eeuw of ouder) 56cm. In goede originele staat 56cm. Cond.: G
Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland
Grote Duitse sabel met handbescherming ca. 1900 van vernikkeld metaal en brons (oxidatie). Originele schede 106cm. Cond.: R
Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G
Duitse officierssabel ca. 1900 met gegraveerd lemmet en opschrift "Reg. Koning Wilhelm A. Rhein", in zeer goede originele staat 96cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse sabel met handbescherming en verchroomde originele schede (oxidatie), in redelijke staat 101cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse sabel met handbescherming. Bronzen met lederen handgreep, zonder schede 107cm. Cond.: G
19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G
Oude sabel 1e helft 20e eeuw met zwaar bronzen handgreep, wat grof afgewerkt met vogelkop en originele messing schede 88cm.
Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G
Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G
Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G
18e Eeuws zwaard met messing greep (scheurtje), vermoedelijk Duitsland 65cm. In goede originele staat Cond.: G
Kort zwaard met massief bronzen handgreep en origineel lederen schede ca. 1900. In goede originele staat Cond.: G