Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R
Stel 19e eeuwse Perzische sabels met bronzen heften in goede originele staat 85cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws zwaard, gesigneerd S. de Lager haarlem. het heft bestaat uit brons en hout. Met originele schede, in zeer goede staat 107cm. Cond.: G
Duitse korte sabel 1e helft 19e eeuw met leeuwekop op handgreep en origineel lederen schede. Ebbenhouten handgreep. In zeer goede originele staat 66cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse bajonet met opschrift "Instrale de Mutzig 1868". Bronzen handgreep en originele schede in zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bajonet Frankrijk. Gegraveerd "Imperale de Mutzig 1868" met originele schede. In zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Grote officiersdolk ca. 1900 met benen grip en kop van een arend op de grip. Mooi uitgewerkt met lederen schede. IN zeer goede originele staat
Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.
Mooie 19e eeuwse kruithoorn met lederen reservoir in goede staat (doseringslip mist) 24x7x4cm. Cond.: R
Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G
Oude dolk met benen grip en houten schede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw. Messing bewerkte heft en schede in zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Oude jachtdolk "Hubertus Solingen" met gegraveerd lemmet van landschap en herten 20e eeuw. Gewei heft en lederen schede 38cm. Cond.; G
Oude jachtdolk (hartsvanger, hertenvanger) met heft van gewei. Hubertus Solingen met gegraveerd lemmet met hertenvoorstelling 27cm. Cond.: G
Oude decoratieve Indonesische kris met koper inlegwerk in schede en heft 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met bewerkte heft en gekleurde stenen 1e helft 20e eeuw. Messing bewerkte schede. In zeer goede originele staat 63cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw met bewerkte messing schede en heft in originele staat 46cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met messing bewerkte schede. Gemerkt met kroon en jaartal 1935. Bewerkte tropisch houten grip. In zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Indonesische kris met bewerkt tropisch houten heft 1e helft 20e eeuw. Stukje van hout van de schede af ca. 2cm. L.: 49cm. Cond.: R-G
Oud Indonesisch kapmes 2e helft 20e eeuw met tropisch houten schede. Heft met drakenkop in goede originele staat 62cm. Cond.: G
Amerikaans geweer 20e eeuw 6mm. (onklaar), United State property New Heaven L.: 103cm. Cond.: G
Grote dolk met bronzen grip en houten schede 20e eeuw, gegraveerd lemmet. In zeer goede staat Cond.: G
Indonesisch kapmes met tropisch houten heft. Voorstelling met tijgerkop in bewerkte houten schede 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 58cm. Cond.: G