Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Degen in schede, messing greep 2715
Degen in schede, messing greep

Resultaat:

310 EUR

Bajonet 2810
Bajonet
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Dolk, benen greep 2782
Dolk, benen greep

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zwaard met monogram 2758
Zwaard met monogram

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Officiers sabel 2753
Officiers sabel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Voorlader, 18e eeuw 2750
Voorlader, 18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Zwaard in schede 2745
Zwaard in schede

Resultaat:

350 EUR

Dubbelloops, voorlader 2744
Dubbelloops, voorlader
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kromzwaard 2733
Kromzwaard

Resultaat:

425 EUR

Geweer 2727
Geweer
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Degen zonder schede 2724
Degen zonder schede

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Geweer 2721
Geweer

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Geweer 2719
Geweer

Resultaat:

180 EUR

Geweer 2714
Geweer
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Degen 2705
Degen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Degen in schede, messing greep 2702
Degen in schede, messing greep

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Mes, John Coe 2811
Mes, John Coe

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Karabijn, WO I 2802
Karabijn, WO I

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Karabijn WO I 2801
Karabijn WO I

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kris in messing houder 2789
Kris in messing houder

Resultaat:

100 EUR

Kris, boedha figuur 2788
Kris, boedha figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zwaard, leeuwekopje 2775
Zwaard, leeuwekopje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
IJzeren zwaard, 18e eeuw 2767
IJzeren zwaard, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zwaard in lederen schede 2766
Zwaard in lederen schede

Resultaat:

200 EUR