Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zwaard, messing greep
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G

Lederen koppel, Volkspolizei
Resultaat: 70 EUR

Antiek lederen holster met pistool, haan mist bij pistool en roestaanslag. Riem is met DDR gesp 42x19x7cm. Cond.: R

Dolk in schede, benen greep
Resultaat: 80 EUR

Grote dolk met bronzen grip en houten schede 20e eeuw, gegraveerd lemmet. In zeer goede staat Cond.: G

Amerikaans geweer
Resultaat: 60 EUR

Amerikaans geweer 20e eeuw 6mm. (onklaar), United State property New Heaven L.: 103cm. Cond.: G

Kris, messing schede
Resultaat: 70 EUR

Prachtige Indonesische kris 20e eeuw. Messing bewerkte heft en schede in zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G

IJzeren zwaard, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G

Hertenvanger
Resultaat: 70 EUR

Kort zwaard met massief bronzen handgreep, naar Romeins voorbeeld (19e eeuw of ouder) 56cm. In goede originele staat 56cm. Cond.: G

Pistool
Startprijs 60 EUR

Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 29cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 50 EUR

Prachtig Oosters steekwapen met tropisch houten heft en schede. In originele staat 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Kris, drakenhoofd
Resultaat: 95 EUR

Oud Indonesisch kapmes 2e helft 20e eeuw met tropisch houten schede. Heft met drakenkop in goede originele staat 62cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 50 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met originele schede 66cm. Cond.: G

Zwaard in schede
Resultaat: 70 EUR

Grote Duitse sabel met handbescherming ca. 1900 van vernikkeld metaal en brons (oxidatie). Originele schede 106cm. Cond.: R

Pistool
Resultaat: 40 EUR

Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 35cm. Cond.: G

Pistool
Startprijs 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 40cm. Cond.: G

Pistool
Startprijs 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 39cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 50 EUR

Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 100 EUR

Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G

Kris, Jaja Dina
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch mes met bloedgleuf en opschrift "Djaja Dinata Kedoen Woeloe 1933". bewerkte heft en originele schede in goede originele staat. Stukje hout mist uit de schede 53cm. Cond.: G

Dolk, benen greep
Resultaat: 55 EUR

Oude dolk met benen grip en houten schede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 40 EUR

Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G

Nieuw zwaard
Resultaat: 160 EUR

Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G

Sportdegen
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse oefendegen met merkteken Toledo. In goede originele staat 107cm. Cond.: G

Pistolen
Resultaat: 40 EUR

Decoratief pistool in de stijl van de 18e eeuw, gegraveerd 29cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 29 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met schede, "Nr 174861", L.: 35cm. Cond.: G