19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Grote dolk met bronzen grip en houten schede 20e eeuw, gegraveerd lemmet. In zeer goede staat Cond.: G
Amerikaans geweer 20e eeuw 6mm. (onklaar), United State property New Heaven L.: 103cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw. Messing bewerkte heft en schede in zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G
Kort zwaard met massief bronzen handgreep, naar Romeins voorbeeld (19e eeuw of ouder) 56cm. In goede originele staat 56cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 29cm. Cond.: G
Prachtig Oosters steekwapen met tropisch houten heft en schede. In originele staat 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Oud Indonesisch kapmes 2e helft 20e eeuw met tropisch houten schede. Heft met drakenkop in goede originele staat 62cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 35cm. Cond.: G
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 40cm. Cond.: G
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 39cm. Cond.: G
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Oude dolk met benen grip en houten schede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G
Decoratief pistool in de stijl van de 18e eeuw, gegraveerd 29cm. Cond.: G
Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met schede, "Nr 174861", L.: 35cm. Cond.: G