Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen empire kandelaar 2417
Bronzen empire kandelaar

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse, witte plank barometer 2211
Franse, witte plank barometer

Resultaat:

220 EUR

Mahonie kistje + inhoud 2032
Mahonie kistje + inhoud
Startprijs 220 EUR
Eerste Dag Enveloppes 3046
Eerste Dag Enveloppes
Startprijs 200 EUR
Witte multoband postzegels 9600
Witte multoband postzegels
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Casio Synthesizer 2155
Casio Synthesizer

Resultaat:

50 EUR

Yamaha synthesizer 2154
Yamaha synthesizer
Startprijs 200 EUR
Hollandse aker, 18e eeuw 2123
Hollandse aker, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Tinnen kraanpot 2085
Tinnen kraanpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Concordantie op de bijbel 2069
Concordantie op de bijbel

Resultaat:

200 EUR

Mahonie scheepbarometer 2023
Mahonie scheepbarometer
Startprijs 200 EUR
Stel Empire kandelaars 2021
Stel Empire kandelaars
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Decoratieve weegschaal 2017
Decoratieve weegschaal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Barometer 2213
Barometer

Resultaat:

175 EUR

3 Tonnetjes 2025
3 Tonnetjes
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Muziekdoos 2020
Muziekdoos

Resultaat:

160 EUR

Bontjas Mt. 40-42 2305
Bontjas Mt. 40-42
Startprijs 150 EUR
Bronzen kaarskandelaar 2172
Bronzen kaarskandelaar
Startprijs 150 EUR
Wetboek 1735 2073
Wetboek 1735
Startprijs 150 EUR
Kurkentrekker, groot 2049
Kurkentrekker, groot
Startprijs 150 EUR
Jugendstil tinnen bord 2019
Jugendstil tinnen bord
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke kleine spiegel 2013
Antieke kleine spiegel

Resultaat:

150 EUR

Antiek glas-in-lood raam 2010
Antiek glas-in-lood raam
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Cloisonne vaas 2008
Cloisonne vaas

Resultaat:

150 EUR