Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Tiffany lamp
Resultaat: 120 EUR

Nieuwaardige Tiffany-stijl glas-in-lood lamp staand op hoge brons gepatineerde voet 72xø24cm. Cond.: U

Tinnen schenkkan, 1725
Resultaat: 120 EUR

Prachtige tinnen schenkkan gedateerd 1725 met initialen en gietstempel 33x17xø13cm. Cond.: G

Set sluitgewichten
Resultaat: 110 EUR

Set bronzen sluitgewichten met opschrift 1725, rondom gegraveerd 14x13xø12cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 110 EUR

4-Lichts hanglamp ca. 1910 met gematteerd geslepen glas en messing. In zeer goede staat 70x47x47cm. Cond.: G

Bijbel
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse bijbel 1637, Het Oude en Nieuwe Testament door C. Boucquet O. en P. van Thol en Leend en Joh. Bakker. Incompleet en beschadigd 11x28x22cm. Cond.: M

Bronzen staande lamp
Resultaat: 110 EUR

Grote monumentale bronzen vaas (omgebouwd tot lamp), rijk bewerkt met vogels ca. 1900. Vermoedelijk Japan of China 101x30x25cm.

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 110 EUR

Hollands messing kaarsenkroonluchter 18e-19e eeuw, 6-lichts in zeer goede staat 49x44x50cm. Cond.: G

Theekistje, messing inzet
Resultaat: 105 EUR

19e Eeuws mahoniefineer theekistje met 3 messing theebussen, origineel beslag en slotje. Moet gerestaureerd worden 15x22x13cm. Cond.: R

Bronzen empire kraantjeskan
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Hollandse bronzen Empire kraantjeskan ca. 1810 in zeer goede originele staat 43x35x37cm. 1 schroefje mist Cond.: G

Gebrandschilderd fluitschip
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G

Wandelstok, ivoren heft
Resultaat: 100 EUR

Wandelstok begin 20e eeuw gemaakt van een tropisch houtsoort met ivoren greep. Afgewerkt met messing L.: 84cm. Cond.: G

11 Delen bont
Resultaat: 100 EUR

Twaalf delen bont waaronder mutsen en sjalen in zeer goede staat Cond.: G

Bronzen lampevoet
Resultaat: 90 EUR

Grote bronzen Japanse schemerlampvoet 20e eeuw, rijk gedecoreerd met vogels etc. 55x15x22cm.

Barometer
Resultaat: 90 EUR

Grote bronzen barometer ca. 1890, gemerkt Leemans, Rue au Beurre 19 Bruxelles, met Franse tekst 67x27cm. Cond.: G

Nertsmantel
Resultaat: 90 EUR

Prachtige donkerbruine nertsmantel van bontkwekerij Just Den Haag in zeer goede staat Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 van compositie metaal, mooi bewerkt met engelenkoppen. Antieke gebloemde kap gemerkt R. Ditmar Wien 57xø19cm. Cond.: G

Japans instrument
Resultaat: 90 EUR

Japans snaarinstrument in originele roodgelakte doos met goudbeschildering ca. 1900 in zeer goede staat 11x77x31cm. Cond.: G

Haardset 5-delig
Resultaat: 85 EUR

Haardset van messing ca. 1890 bestaande uit; haardscherm, 2 vuurbokken, schep, pook en tang 73x70cm. Cond.: G

Opiumpijp
Resultaat: 85 EUR

Oude messing opiumpijp uit Azië, bewerkt 20e eeuw 29x19x4cm.

Empire spiegel
Resultaat: 80 EUR

Kleine 19e eeuwse Empire spiegel ca. 1880 in originele ongerestaureerde staat. Minime randschade 80x40cm. Cond.: G

Cartel barometer
Resultaat: 80 EUR

Vuurvergulde bronzen barometer ca. 1880 gemonteerd op notenhouten plaquette in rococo stijl. Franse tekst, mooie kwaliteit 38x19x4cm. Cond.: U

Beddepan, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Eind 18e eeuwse messing beddepan (Holland) met smeedijzeren steel en messing greep 101x32x13cm. Cond.: G

Tinnen inktstel
Resultaat: 80 EUR

Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G

Notenhouten offerblok
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten barok offerblok voor kerkelijke giften ca. 1800 (slot is van ca. 1900), verder in goede originele staat 16x18x13cm. Cond.: G