Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tiffany lamp 2102
Tiffany lamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tinnen schenkkan, 1725 2380
Tinnen schenkkan, 1725

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Set sluitgewichten 2015
Set sluitgewichten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lamp 2064
Lamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bijbel 2066
Bijbel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen staande lamp 2088
Bronzen staande lamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Messing kaarsenkroon 2438
Messing kaarsenkroon

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Theekistje, messing inzet 2161
Theekistje, messing inzet

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Bronzen empire kraantjeskan 2030
Bronzen empire kraantjeskan

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gebrandschilderd fluitschip 2036
Gebrandschilderd fluitschip

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wandelstok, ivoren heft 2044
Wandelstok, ivoren heft

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
11 Delen bont 2190
11 Delen bont

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen lampevoet 2041
Bronzen lampevoet

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Barometer 2207
Barometer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Nertsmantel 2349
Nertsmantel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2368
Petroleumlamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Japans instrument 2442
Japans instrument

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Haardset 5-delig 2118
Haardset 5-delig

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Opiumpijp 2459
Opiumpijp

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Empire spiegel 2018
Empire spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cartel barometer 2034
Cartel barometer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beddepan, 18e eeuw 2050
Beddepan, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tinnen inktstel 2076
Tinnen inktstel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Notenhouten offerblok 2259
Notenhouten offerblok

Resultaat:

80 EUR