Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Likeurglazen, roemers
Startprijs 50 EUR

Acht Duitse ruitgeslepen kristallen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 12xø5cm. en 10,5xø4,5cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Resultaat: 50 EUR

Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Resultaat: 50 EUR

Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G

Glazen schaal + standaard
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws kristallen tafelstuk met ruitslijpsel en kristallen pegels. In zeer goede staat 33xø25cm. Cond.: G

8-Delig kristallen likeurstel
Resultaat: 20 EUR

8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U

6 Kristallen roemers
Resultaat: 40 EUR

Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.

Presenteerschaal
Startprijs 20 EUR

Aparte mat glazen presenteerschaal met gegraveerd spinnenweb, spin en bloemen. Rijk bewerkte plated beugel 20e eeuw 9x19x20cm. Cond.: G

Kristallen paard
Startprijs 40 EUR

Groot kristallen stijgerend paard met ruiter, gemerkt Shannon Crystal Designs of Ireland 20x19x7cm. Cond.: G

2 Mondgeblazen glazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U

Decanteer karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

Divers kristal en glas
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...

Copier Leerdam, roomstelletje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M

Kunstglazen vaasje
Startprijs 30 EUR

Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G

4 Delen glas en kristal
Resultaat: 10 EUR

Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G

5 Delen kristal
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse delen kristal o.a; 1x geslepen kristallen karaf met originele stop H.: 32cm, 1x rondom handgeslepen kristallen dekseldoos 7x18x11cm., 1x rose kristallen hengselmandje H.: 13cm. 1x Art Dec...

Glazen snuifbottle
Resultaat: 60 EUR

Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G

Murano schaal
Startprijs 50 EUR

Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Startprijs 20 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

Schaaltje, kan, bonbonniere
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R