Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U
Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G
Mondgeblazen kandelaar bestaand uit 3 kleuren, onduidelijk gesigneerd 2009. Waarschijnlijk een Roemeense kunstenaar 29xø9cm.
Villeroy & Boch glazen gebakschaal met 8 gebakschaaltjes 20e eeuw 15-28cm. Cond.: G
Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G
Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G
Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G
Prachtige gegraveerde glazen karaf. Compleet landschap met figuren 20e eeuw 22xø10cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G
Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G
Twee mondgeblazen glazen vazen 2e helft 20e eeuw met kraagrand. Blauw en Groen, vermoedelijk Italië, blauwe kraag is beschadigd 20,5x8cm. Cond.: R