Oud mondgeblazen glas naar middeleeuws voorbeeld, rondom geribbeld 20e eeuw 14,5xø10,5cm. Cond.: G
Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G
26 Delen ruitgeslepen kristal 20e eeuw met goudrand, daaronder 6 kristallen onderzetters Cond.: G
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 20e eeuw 3x35x28cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G
Grote glazen tafelbel met geslepen facet en druivenmotief. gegraveerd 20e eeuw 22xø20cm. Cond.: G
Twee delen kristal 20e eeuw met facetgeslepen sterren; 1x grote dekselvaas 45xø12 en 1x karaf 31x12x5cm. Cond.: U
Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G
Twee delen kristal 20e eeuw, 1x facet- en amandelgeslepen karaf met bloemmotief en 1x ruitgeslepen schaal met sterrenmotief 26xø12cm. en 6xø24cm. Cond.: G
Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R
Oude Boheems kristallen schaal met goud- en bloemdecor 20e eeuw 14xø21cm. Kleine chip Cond.: R
Twee 19e eeuwse Hollandse amandelgeslepen karaffen, enkele beschadigingen 32xø14cm. Cond.: R-M
Twee opaline glazen vazen met bloemen beschilderd ca. 1890 32xø13cm. Cond.: G
Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G
6 Antieke kristallen Annagroen glazen op voet met ruitslijpsel H. 12 cm.
5 Antieke kristallen champagnecoups ca. 1900, 11 x ø10cm., Cond.:G