Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorkaraf, waaierslijpsel
Startprijs 60 EUR

Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G

2 Waaier-kristallen karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G

Designlamp, prisma
Resultaat: 155 EUR

Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G

Geïriseerde vaas
Startprijs 60 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Romeins glas
Startprijs 60 EUR

Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G

Murano schaal
Startprijs 50 EUR

Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Resultaat: 50 EUR

Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Resultaat: 50 EUR

Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G

8 Likeurglazen, roemers
Startprijs 50 EUR

Acht Duitse ruitgeslepen kristallen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 12xø5cm. en 10,5xø4,5cm. Cond.: G

Hollandse karaf
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G

2 Karaffen, amandel
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R

3 Kristallen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G

26 Delen glas
Resultaat: 50 EUR

26 Delen ruitgeslepen kristal 20e eeuw met goudrand, daaronder 6 kristallen onderzetters Cond.: G

Geslepen kaasstolp
Startprijs 50 EUR

Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G

Krist. beschuit/ dekselcoupe
Resultaat: 60 EUR

Kristallen beschuit-dekselcoupe met onderschaal, Hollands biedermeier 26xø21cm. 2 chips Cond.: R

Kristallen coupe
Resultaat: 50 EUR

Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

3-Vak geslepen schaal
Startprijs 50 EUR

Grote ruitgeslepen kristallen presenteerschaal ca. 1900 met 3-vakverdeling 10xø24cm. Cond.: G

Boerenjongenspot met lepel
Resultaat: 90 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U

Geïriseerde vaas, bloemmotief
Startprijs 50 EUR

Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G

10 Glazen ca. 1820/1840
Startprijs 50 EUR

Tien kristallen glazen 18e-19e eeuw met brede voet in 2 formaten 9-12cm. Cond.: G

Boerenjongenspot met deksel
Resultaat: 60 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G

Antiek glas ca. 1800
Startprijs 50 EUR

Antieke grote beker ca. 1800 van glas. Hollands met gouddecor in zeer goede staat 13xø11cm. Cond.: G

2 Copier vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen vaasjes Leerdam 60-er jaren, licht geribbelt. 1x groen en 1x blank glas 21xø16cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 23cm.
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam ribbelvaas ca. 1950 23xø14cm. Cond.: G