Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G
Oud mondgeblazen glas naar middeleeuws voorbeeld, rondom geribbeld 20e eeuw 14,5xø10,5cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G
Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G
Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R
Aparte mat glazen presenteerschaal met gegraveerd spinnenweb, spin en bloemen. Rijk bewerkte plated beugel 20e eeuw 9x19x20cm. Cond.: G
8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U
Twee glazen bonbonschalen met deksel 20e eeuw (1x Imp Babylon Design, mondgeblazen), zwaar uitgevoerd 18,5xø15cm. en 24xø14cm. Cond.: G
Twee glazen figuren ca. 1980; 1x tropische vis "Sabino France" en 1x een kristallen mees (snavel met chip) 11-12cm. Cond.: R
Oude glazen verdeelschaal bestaande uit; transparante groene onderschaal met daarop 6 groene glazen verdeelschalen ø34cm. Cond.: G
Twee delen kristal 20e eeuw, 1x facet- en amandelgeslepen karaf met bloemmotief en 1x ruitgeslepen schaal met sterrenmotief 26xø12cm. en 6xø24cm. Cond.: G
Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G
Boheems kristallen schaal, rondom gegraveerd ca. 1890. Oranje/geel met neutraal gekleurd 10xø15cm. Cond.: M
Twee mondgeblazen glazen vazen 2e helft 20e eeuw met kraagrand. Blauw en Groen, vermoedelijk Italië, blauwe kraag is beschadigd 20,5x8cm. Cond.: R
Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G
Prachtige gegraveerde glazen karaf. Compleet landschap met figuren 20e eeuw 22xø10cm. Cond.: G
Vijf glazen ca. 1910, 4x met gravering Hulskamp (2x minime chip), 12-16cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse mondgeblazen noppenkaraffen, beschadigd 37x15xø14cm. Cond.: M
Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R
Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G
5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G
Grote kristallen karaf ca. 1900 met slijpsel en apart 6-kantige stop met druppel 42xø10cm. Cond.: G
Twee sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloememotief 20e eeuw 8,5xø9,5cm. Cond.: G