Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Copier vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen vaasjes Leerdam 60-er jaren, licht geribbelt. 1x groen en 1x blank glas 21xø16cm. Cond.: G

2 Vaasjes Copier
Resultaat: 30 EUR

Twee glazen vaasjes; 1x Leerdam en 1x Zweeds of Leerdam midden 20e eeuw Cond.: G 15xø12cm. en 8xø9,5cm.

2 Waaier-kristallen karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G

2 Glazen kandelaars, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Twee sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloememotief 20e eeuw 8,5xø9,5cm. Cond.: G

Schenkkan kristal
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G

Antiek glas ca. 1800
Startprijs 50 EUR

Antieke grote beker ca. 1800 van glas. Hollands met gouddecor in zeer goede staat 13xø11cm. Cond.: G

Boerenjongenspot met deksel
Resultaat: 60 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G

10 Glazen ca. 1820/1840
Startprijs 50 EUR

Tien kristallen glazen 18e-19e eeuw met brede voet in 2 formaten 9-12cm. Cond.: G

7 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Glazen gegraveerde cakeschaal met 6 gegraveerde cakbordjes, gemerkt filigran 20e eeuw 34x15cm. Cond.: G

Glazen uil
Resultaat: 35 EUR

Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G

Art Deco glazen schaal
Resultaat: 45 EUR

Gewelfde glazen Art Deco schaal van opaliserend glas met luchtbelletjes ca. 1930 10x25x25cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Resultaat: 18 EUR

Grote kristallen karaf ca. 1900 met slijpsel en apart 6-kantige stop met druppel 42xø10cm. Cond.: G

4 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

4-Delig Jugendstil koffieset van glas met nikkelen rand, gematteerd en beschilderd ca. 1910. Bestaand uit tablet, suikerpot, melkkan en lepelpotje 12x31x20cm. Cond.: G

Kristallen surtout
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R

Karaf + 4 glazen
Startprijs 20 EUR

5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G

6 Glazen
Resultaat: 20 EUR

Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G

Geïriseerde vaas, bloemmotief
Startprijs 50 EUR

Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G

Oorkaraf, waaierslijpsel
Startprijs 60 EUR

Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G

Olijf geslepen oorkaraf
Resultaat: 35 EUR

Amandelgeslepen karaf 19e eeuw 27x14xø12cm. Cond.: G

Olijf geslepen karaf
Startprijs 40 EUR

Hollands amandelgeslepen kristallen biedermeier schenkkaraf 30xø13cm. Minimale chip onderaan de stop Cond.: G

Gegraveerde karaf, monogram
Startprijs 60 EUR

Prachtige gegraveerde mondgeblazen kristallen karaf 19e eeuw, rondom gegraveerd met bloemen en initialen 28xø15cm. Cond.: G

2 Kristallen dekselpotjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R

3 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

Drie 19e eeuwse mondgeblazen noppenkaraffen, beschadigd 37x15xø14cm. Cond.: M

Kristal blauwe dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Ruitgeslepen kristallen ronde dekseldoos 19e eeuw. Afwisselend blauw en neutraal gekleurd 11xø14cm. 2 chips af bij rand Cond.: R