Oude glazen verdeelschaal bestaande uit; transparante groene onderschaal met daarop 6 groene glazen verdeelschalen ø34cm. Cond.: G
Set kristallen karaffen ca. 1900, 24xø12,5cm. Bij 1 stop is een chipje af Cond.: G
Twee zware kristallen karaffen met ruit- en amandelslijpsel 20e eeuw 33xø11cm. en 32,5xø12cm. Cond.: G
Set van vier Copier Leerdam glazen kaarskandelaars (spijkerbollen) 20e eeuw Holland. ø7-ø9,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf met zes bijpassende kristallen amandelgeslepen glazen ca. 1900 29xø14cm. en 8xø7,5cm. Cond.: G
Vijf kristallen gegraveerde glazen met brede voet (barokstijl), vermoedelijk ca. 1900 11,5xø7cm. Minime chip
Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G
Twee glazen figuren ca. 1980; 1x tropische vis "Sabino France" en 1x een kristallen mees (snavel met chip) 11-12cm. Cond.: R
Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G
Hollands kristallen botervloot ca. 1900. Amandel- en ruitgeslepen in goede staat 13xø16cm. Cond.: G
Twee glazen bonbonschalen met deksel 20e eeuw (1x Imp Babylon Design, mondgeblazen), zwaar uitgevoerd 18,5xø15cm. en 24xø14cm. Cond.: G
Glazen mondgeblazen fles 19e eeuw met hand (gematteerd) 24x7cm. Cond.: G
Glazen mand 20e eeuw, mondgeblazen met handvat, mooie gevouwen vormgeving 26x20x24cm. Cond.: G
Tien delen Hollands waaierkristallen schaaltjes ca. 1900. Chips af ø10cm. Cond.: R
Acht delen Hollands kristal ca. 1900 (waaierkristal); 1x bonbonschaal, 1x flessenonderzetter, 2 zoutnappen, 2 schenkkannetjes, 1 vaasje en 1 schaaltje. Minime chips 4-19cm. Cond.: G
Drie kleine kristallen karaffen ca. 1900, amandelgeslepen, 1 beschadigd 15-17cm. Cond.: R
Acht prachtige amandelgeslepen kristallen glazen ca. 1930 9-12cm. Cond.: G
Dertien delen divers glaswerk ca. 1930 waaronder Roemers, glazen en kannetjes 6-13cm. Cond.: G
19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R
Klein Hollands kristallen ruitgeslepen karafje 19e eeuw 21xø11cm. Cond.: G
19e Eeuws kristallen mandje met onderschotel (chip af), mooie vormgeving 13xø23cm. Cond.: G
19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G
Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G
Acht Duitse ruitgeslepen kristallen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 12xø5cm. en 10,5xø4,5cm. Cond.: G
Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G
Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G
19e Eeuws kristallen tafelstuk met ruitslijpsel en kristallen pegels. In zeer goede staat 33xø25cm. Cond.: G
8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U
Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.
Aparte mat glazen presenteerschaal met gegraveerd spinnenweb, spin en bloemen. Rijk bewerkte plated beugel 20e eeuw 9x19x20cm. Cond.: G
Groot kristallen stijgerend paard met ruiter, gemerkt Shannon Crystal Designs of Ireland 20x19x7cm. Cond.: G
Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U
Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...
Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M
Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G
Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G
Vijf diverse delen kristal o.a; 1x geslepen kristallen karaf met originele stop H.: 32cm, 1x rondom handgeslepen kristallen dekseldoos 7x18x11cm., 1x rose kristallen hengselmandje H.: 13cm. 1x Art Dec...
Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G
Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G
Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R
Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R