Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G
Johanna Beredina Weyers (Den Haag 1900 - Emmen), olieverf op linnen, achtertuin met bomen in de bloesem 60x80cm. Cond.: G
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1887 - 1965 Enschede), aquarel op papier, Twentse boer aan het werk 43x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R
J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G
Johan Buning (Verso), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x80cm. Cond.: G
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, vissers bij een rivier 25x15cm. Cond.: G
Maximiliaan Louis Henk Maas (1924 - 2005 Rotterdam), gouache op papier, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G
Indonesisch schilderij op zijde ca. 1950 verso Dewa Poetoeh Mokoh. Prachtige kwaliteit, verf op zijde 60x43cm. Cond.: G
Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, plasgezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee strandgezichten met kinderen 9x7cm. Cond.: G
H. Koolen, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: M
Indonesisch op zijde geschilderd schilderij, gesigneerd Awan Segallalano, Bali 50-er jaren. Mooie kwaliteit 54x43cm. Cond.: G
Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G
Reproductie Rudolph Koller Zurich 1873, druk op papier, postkoets 57x46cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, landschap met herder en vee 30x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bruggetje bij Giethoorn 8x9cm. Cond.: G