Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, winters stadsgezicht met fabriek en figuren 17x12cm. Cond.: U

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, rokende fabrieksschoorsteen met kasteel op de achtergrond 18x11,5cm. Cond.: U

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U

Frans Masereel
Resultaat: 90 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met figuur en donkere wolken 18x11,5cm. Cond.: U

Aquarel
Startprijs 15 EUR

S. Sint, aquarel op papier, waterlelies 34x25cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 150 EUR

J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Ch. Petit
Startprijs 500 EUR

Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G

Schilderij, S.J.
Startprijs 300 EUR

Sebastianus Johannes Bakermans (Den Bosch 19101- ), olieverf op linnen, boerderij met figuren bij een bospad (boer, boerin, geit en kippen) 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, kippen
Startprijs 300 EUR

J. Ooningx ca. 1900, olieverf op paneel, pluimvee in de stal 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, eenden koekoek
Startprijs 220 EUR

G. Koekkoek? ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met eenden 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, Woulfart
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, vaas met bloemen (dik opgebracht, goede kwaliteit) 61x46cm. Cond.: G

Schilderij, J. Bracke
Resultaat: 50 EUR

J. Bracke 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit en bloemen op een stenen tafel 40x20cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G

T. Wolvecamp, origineel
Startprijs 500 EUR

Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), olieverf op papier, abstracte compositie 39x28cm. Cond.: G

Willem Boekstal
Startprijs 250 EUR

Willem Boekstal (toegeschreven aan) (Amsterdam 1887 - 1957 Blaricum), olieverf op linnen, wintergezicht 100x60cm. Cond.: G

T. Wolvecamp
Startprijs 300 EUR

Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), vetkrijt op papier met atelierstempel, abstracte compositie 27x24cm. Cond.: G

Gijsbertus Pieterse
Resultaat: 400 EUR

Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G

M. van der Oudegaa
Resultaat: 70 EUR

Clotildis van der Ouderaa, olieverf op linnen, stilleven met spelende poes 50x40cm. Cond.: G

Kinderportret
Startprijs 100 EUR

Corneille
Resultaat: 80 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif en kat 61x81cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 65 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, kat met duif 51x61cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 80 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif 61x81cm. Cond.: G