Brouwer, olieverf op paneel, havengezicht met molen en bootje 13x18cm. Cond.: G
A.W. Seger, gemengde techniek op papier, Olena Toscane 49x63cm. COnd.: G
J.G. Gestenhauer ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 21x22cm. Cond.: G
C. de Boer ca. 1930, olieverf op paneel, dorpshavengezicht 32x20cm. Cond.: G
Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met molen 233x17cm. Cond.: G
A.G. Dieperink (Amsterdam 1901 - 1972), olieverf op linnen, stilleven met `boeken 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hoenderhof 24x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R
Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G
J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij kaarslicht (inschilderingen bij achtergron boven) 27x20cm. Cond.: G
Gerard Krol (1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Giethoornse bruggetjes met figuur 36x23cm.
G. van Jeversen ca. 1910, olieverf op paneel, winterlandschap 17x23cm. Cond.: G
Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht 24x30cm. Cond.: G
Lincoln 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 14x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met dorp 23x23cm. Cond.: G
Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op linnen, heidegezicht van Buurse 40x50cm. Cond.: G
Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G
J. Bosmans Jan '59, olieverf op linnen, tjalken aan de steiger. 1 Restauratieplakker 30x40cm. Cond.: G
A. v.d. Burg ca. 1920, olieverf op paneel, herder met schapen in landschap 17x23cm. Cond.: G