Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Brouwers
Resultaat: 45 EUR

Brouwer, olieverf op paneel, havengezicht met molen en bootje 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, Seger
Resultaat: 60 EUR

A.W. Seger, gemengde techniek op papier, Olena Toscane 49x63cm. COnd.: G

Schilderij, gesig. Gerstenhauer
Startprijs 450 EUR

J.G. Gestenhauer ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 21x22cm. Cond.: G

Schilderij, C. de Boer
Resultaat: 30 EUR

C. de Boer ca. 1930, olieverf op paneel, dorpshavengezicht 32x20cm. Cond.: G

Schilderij, F. Heyl
Resultaat: 80 EUR

Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, de Mey
Startprijs 80 EUR

Bertus de Meij (Amsterdam 1915 - ), zwarte inkt op papier, Cervo talië 50x68cm. Cond.: G

Schilderij met molen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met molen 233x17cm. Cond.: G

Schilderij, A.G. Dieperink
Resultaat: 60 EUR

A.G. Dieperink (Amsterdam 1901 - 1972), olieverf op linnen, stilleven met `boeken 30x40cm. Cond.: G

Schilderij met kippen
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hoenderhof 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R

Sculptuur Corneille, kat
Resultaat: 425 EUR

Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G

J. Casarie, stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 200 EUR

J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U

Schilderij 17e-18e eeuw, kaarslicht
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij kaarslicht (inschilderingen bij achtergron boven) 27x20cm. Cond.: G

Gerard Krol, Giethoorn
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol (1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Giethoornse bruggetjes met figuur 36x23cm.

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 30 EUR

G. van Jeversen ca. 1910, olieverf op paneel, winterlandschap 17x23cm. Cond.: G

Schilderij, Willem Noordijk
Startprijs 800 EUR

Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. Aziatisch stadsgezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven Lincoln
Startprijs 30 EUR

Lincoln 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 14x18cm. Cond.: G

Kopergravure, Tric Trac
Resultaat: 20 EUR

D. Teniers Pinx, J. Bequwarlet sculp A Paris. Ches Basan graveur, rue St. Jaques A Amsterdam, ches Fouguet Junior. "Jue de Tric Trac", 2 kleine gaatjes 27x37cm. Cond.: R

Schilderij, Zuid Duits landschap
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met dorp 23x23cm. Cond.: G

Schilderij, T. Bijkerk
Resultaat: 45 EUR

Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op linnen, heidegezicht van Buurse 40x50cm. Cond.: G

H.J. v/d Weele
Resultaat: 225 EUR

Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G

Schilderij, Bosmans
Resultaat: 50 EUR

J. Bosmans Jan '59, olieverf op linnen, tjalken aan de steiger. 1 Restauratieplakker 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, A. van de Burg
Startprijs 40 EUR

A. v.d. Burg ca. 1920, olieverf op paneel, herder met schapen in landschap 17x23cm. Cond.: G