Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G
Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G
Han van Meegeren(1889-1947 Amsterdam),gemengde techniek op papier, Bijbelse voorstelling met gegezelde figuren. 62x48 cm., Cond.:G
Carl Fahringer (1874 - 1952 Oostenrijk) (professor akademie der bildenden Künste in Wien), olieverf op linnen, korenmarkt Hoorn 36,5x26cm. Cond.: G
Richard Bisschop (Leeuwarden 1849 - 1926 Bergen), olieverf op paneel, kerkinterieur met moeder en kind 27x22cm. Cond.: G
Bernard Herman Anton van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, kustplaats met vissersboten 52x53cm. Cond.: G
16e Eeuwse Latijnse tekst. Aan beide zijden met bruine,blauwe en rode inkt handgeschreven in grote sierletters. Papier is gebobbeld maar verder in goede staat. 50x35 cm.
Hermann Göhler (1847 - 1959 Karlsruhe), olieverf op linnen, "Am Pragser Wildsee" 36x26cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), vetkrijt op papier met atelierstempel, abstracte compositie 27x24cm. Cond.: G
J. Ooningx ca. 1900, olieverf op paneel, pluimvee in de stal 24x18cm. Cond.: G
Sebastianus Johannes Bakermans (Den Bosch 19101- ), olieverf op linnen, boerderij met figuren bij een bospad (boer, boerin, geit en kippen) 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, vermoedelijk Duitsland, gouache op papier, stilleven met aardwerk en fruit Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, vermoedelijk Duitsland, gouache op papier, steenhouwers in de open lucht 61x80cm. Cond.: G