Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Ch. Petit
Startprijs 500 EUR

Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G

Schilderij, A. Geyp
Startprijs 500 EUR

Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U

W. van Nieuwenhoven
Resultaat: 500 EUR

Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G

Schilderij, MacKenzie
Resultaat: 1.100 EUR

Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G

Schilderij, Mixed Media
Resultaat: 500 EUR

Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U

Han van Megeren
Startprijs 450 EUR

Han van Meegeren(1889-1947 Amsterdam),gemengde techniek op papier, Bijbelse voorstelling met gegezelde figuren. 62x48 cm., Cond.:G

Schilderij, gesig. Gerstenhauer
Startprijs 450 EUR

J.G. Gestenhauer ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 21x22cm. Cond.: G

Gijsbertus Pieterse
Resultaat: 400 EUR

Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G

Schilderij, C. Fahringen
Resultaat: 1.200 EUR

Carl Fahringer (1874 - 1952 Oostenrijk) (professor akademie der bildenden Künste in Wien), olieverf op linnen, korenmarkt Hoorn 36,5x26cm. Cond.: G

Schilderij, R. Bisschop
Startprijs 400 EUR

Richard Bisschop (Leeuwarden 1849 - 1926 Bergen), olieverf op paneel, kerkinterieur met moeder en kind 27x22cm. Cond.: G

Ben van Londen
Startprijs 400 EUR

Bernard Herman Anton van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, kustplaats met vissersboten 52x53cm. Cond.: G

Sculptuur Corneille, kat
Resultaat: 425 EUR

Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G

Schilderij, Rijkelijkshuizen
Resultaat: 400 EUR

Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G

Latijnse tekst, 16e eeuw
Startprijs 350 EUR

16e Eeuwse Latijnse tekst. Aan beide zijden met bruine,blauwe en rode inkt handgeschreven in grote sierletters. Papier is gebobbeld maar verder in goede staat. 50x35 cm.

Johannes Frederik Hulk Jr.
Startprijs 350 EUR

Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, H. Gohler
Startprijs 350 EUR

Hermann Göhler (1847 - 1959 Karlsruhe), olieverf op linnen, "Am Pragser Wildsee" 36x26cm. Cond.: G

Johan Büning, stilleven
Startprijs 350 EUR

Johan Buning (Verso), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x80cm. Cond.: G

T. Wolvecamp
Startprijs 300 EUR

Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), vetkrijt op papier met atelierstempel, abstracte compositie 27x24cm. Cond.: G

Schilderij, kippen
Startprijs 300 EUR

J. Ooningx ca. 1900, olieverf op paneel, pluimvee in de stal 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, S.J.
Startprijs 300 EUR

Sebastianus Johannes Bakermans (Den Bosch 19101- ), olieverf op linnen, boerderij met figuren bij een bospad (boer, boerin, geit en kippen) 40x50cm. Cond.: G

Gouache, stilleven
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, vermoedelijk Duitsland, gouache op papier, stilleven met aardwerk en fruit Cond.: G

Gouache, steenhouwer
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, vermoedelijk Duitsland, gouache op papier, steenhouwers in de open lucht 61x80cm. Cond.: G

Adrie Visser
Startprijs 300 EUR

Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G

G. Krol
Startprijs 300 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 47x63cm. Cond.: G