10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Schilderij, Nefkens 1024
Schilderij, Nefkens
Startprijs 100 EUR
G.J. Delfgaauw 1025
G.J. Delfgaauw
Startprijs 700 EUR
Toegeschreven Barbiers, huis bij brug 1026
Toegeschreven Barbiers, huis bij brug
Startprijs 725 EUR
Toegeschreven Barbiers, watermolen 1027
Toegeschreven Barbiers, watermolen
Startprijs 725 EUR
Jan H. Bolink, stilleven 1028
Jan H. Bolink, stilleven

225 EUR

Hondje, 19e eeuw 1029
Hondje, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
A. Heyboer 1030
A. Heyboer

200 EUR

David Constant Artz, interieur 1031
David Constant Artz, interieur

1.300 EUR

Opdenoff, zeegezicht 1032
Opdenoff, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR
Indonesisch schilderij, vuurboom 1033
Indonesisch schilderij, vuurboom

100 EUR

Quinton, landschap 1034
Quinton, landschap
Startprijs 900 EUR
Floor Looy, pastel 1035
Floor Looy, pastel
Startprijs 40 EUR
Anton Heyboer, kip 1036
Anton Heyboer, kip

400 EUR

Jan Wiegers, eigendruk 1037
Jan Wiegers, eigendruk

200 EUR

Willem Steelink 1038
Willem Steelink
Startprijs 1.500 EUR
Gesigneerd Schelfhout 1039
Gesigneerd Schelfhout

230 EUR

J.W. Bildus 1040
J.W. Bildus
Startprijs 1.700 EUR
Schilderij, A. Verleurs 1041
Schilderij, A. Verleurs

180 EUR

Map Joh. Braakensiek 1042
Map Joh. Braakensiek
Startprijs 120 EUR
Russisch schilderij, liggend naakt 1043
Russisch schilderij, liggend naakt
Startprijs 300 EUR
Jan Rijlaarsdam 1044
Jan Rijlaarsdam
Startprijs 3.000 EUR
Schilderij, J. Harm Weyns 1045
Schilderij, J. Harm Weyns

150 EUR

W. van Nieuwenhoven 1046
W. van Nieuwenhoven

500 EUR

Schilderij ADJ 1894 1047
Schilderij ADJ 1894

60 EUR