Turkoois collier met 31 tussenbolletjes GG 585/000, slot WG 585/000. L. 44 cm.
Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.
Ring GG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes, ca.0.05 crt. ø 53
Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.
Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.
Hanger GG585/000 met een blauwtopaas en een diamantje 0.015 crt.Zeer bijzonder
Parelarmband 3 rij, met een GG 585/000 sluiting waarop een granaat. L. 20 cm.
Leuke halfronde hanger GG585/000 bezet met diamant ca. 0.5 crt., ca.2.5 gr.