Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG turkoois
Startprijs 240 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een turkoois. ø 57

Oorst. GG granaat
Startprijs 240 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met granaat

Ring GG camee
Startprijs 240 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een camee, ø59

Turkoois collier
Startprijs 225 EUR

Turkoois collier met 31 tussenbolletjes GG 585/000, slot WG 585/000. L. 44 cm.

Ring WG bril.
Startprijs 225 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een briljant solitair. ø 57

Broche GG
Resultaat: 225 EUR

Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.

Div.sieraden
Resultaat: 280 EUR

Kavel diverse sieraden

Collier + Armband barnsteen
Resultaat: 180 EUR

Zeer apart collier en armband gemaakt van barnsteen, beide met sluiting GG 585/000. Collier L. 47cm., B.4 cm., armband L.20cm. B3 cm.

Oorst. GG granaat
Startprijs 200 EUR

Oorstekers RG 585/00 bezet met granaat

Ring GG granaat
Startprijs 200 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een granaat. ø 57

Ring GG saf./bril.
Startprijs 180 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes, ca.0.05 crt. ø 53

Gouden dameshorloge + Chatelaine
Startprijs 180 EUR

Gouden vestzakhorloge, cilindergang en originele glasplaat ca. 1875 in originele staat. Gouden horlogehanger Cond.: G (uurwerk moet schoongemaakt worden)

Robijn
Startprijs 180 EUR

Robijn ovaal gefac. 9.0 crt. 17x10 mm. in goede kleur.

Oorknoppen WG bril.
Startprijs 180 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met een briljant solitair.

Oorknoppen GG bloedkoraal
Startprijs 175 EUR

Oorstekers GG585/000 bezet met bloedkoraal.

Broche hanger GG camee
Startprijs 175 EUR

Hanger (kan ook als broche) GG 585/000 met een camee

Granaat armband 3-rij
Resultaat: 150 EUR

Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.

Oorstekers WG, bril.
Startprijs 175 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 160 EUR

Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G

Hanger blauwtopaas
Resultaat: 150 EUR

Hanger GG585/000 met een blauwtopaas en een diamantje 0.015 crt.Zeer bijzonder

Parelarmband 3-rij
Resultaat: 150 EUR

Parelarmband 3 rij, met een GG 585/000 sluiting waarop een granaat. L. 20 cm.

Robijn
Startprijs 150 EUR

Robijn ovaal gefac. 8.22 crt., 13.9x11 mm. goede kleur.

Hanger diam.
Startprijs 120 EUR

Leuke halfronde hanger GG585/000 bezet met diamant ca. 0.5 crt., ca.2.5 gr.