Collier van saffier gefac.buttons, oplopend. L.47 cm., karabijsluiting zilver 925/000
Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...
Collier van ruwe diamanten L.42 cm. waaraan een hanger zilver 925/000 zwart gerodineerd bezet met onyx. L 8 cm. ø2.3 cm.
Broche schuimgoud, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche
Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een robijn cabochon. ø 65, ca.9.35 gr.
Collier rose kweekparels ø9mm, waaraan een hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts
Ring zilver 925/000 gerodineerd, ø56 en een hanger zilver 925/000 gerodineerd beiden bezet met een amazoniet en blauwe diamanten. 25.5 gr.
Polshorloge Elgin, met secondenaanduiding en lederen band.(uurwerk double) Goedlopend
Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47
Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Ketting Laponia, met stempel waarin de volgende gegevens staan: 925 M kroontje, U7 Sterling Finland Laponia Bjorn( Weckstrom ?)gemaakt van zilver met acryl. L. 70-78 cm.
Sieraden set zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit een hanger 30x45 mm. en oorhangers 21x70 mm bezet met rhodoliet,aquamarijn,citrien en peridot. ca. 15,8 gr.