Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring WG
Resultaat: 120 EUR

Ring WG (ongestempeld) bezet met 17 diamanten in 8 kant vorm. ø 54

Ring GG/carneool
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met een carneool bezet, ø50,

Collier saffier
Startprijs 100 EUR

Collier van saffier gefac.buttons, oplopend. L.47 cm., karabijsluiting zilver 925/000

3 Vestzakhorloges
Startprijs 100 EUR

Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...

Vuuropaal
Startprijs 100 EUR

Vuuropaal 14.32 crt. ovale cabochon 19.8 x 15 mm., goede kleur.

Oorknoppen GG camee
Startprijs 100 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een camee

Ring WG, bril.
Resultaat: 100 EUR

Ring WG met briljanten, ø 52

Collier diam/
Resultaat: 100 EUR

Collier van ruwe diamanten L.42 cm. waaraan een hanger zilver 925/000 zwart gerodineerd bezet met onyx. L 8 cm. ø2.3 cm.

Ring GG bloedkoraal
Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een bloedkoraal. ø 52, 3.5 gr.

Broche schuimgoud/parel
Startprijs 85 EUR

Broche schuimgoud, achterzijde zilver, met een orientpareltje. Elegante broche

Oorstekers GG bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.

6 Diverse sieraden
Resultaat: 80 EUR

Kavel diverse moderne zilveren sieraden, ca. 130 gr., Cond.:G

Ring
Startprijs 80 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een robijn cabochon. ø 65, ca.9.35 gr.

Collier rose parels/hanger rozenkw.
Startprijs 80 EUR

Collier rose kweekparels ø9mm, waaraan een hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts

Austr. opaal
Startprijs 75 EUR

Australische opaal in matrix (moedergesteente)

Ruwe opalen
Resultaat: 75 EUR

Tientallen ruwe opalen.

Hanger /ring
Startprijs 70 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, ø56 en een hanger zilver 925/000 gerodineerd beiden bezet met een amazoniet en blauwe diamanten. 25.5 gr.

Polshorloge
Startprijs 70 EUR

Polshorloge Elgin, met secondenaanduiding en lederen band.(uurwerk double) Goedlopend

Ring GG, dia/rob/saf/smar
Startprijs 70 EUR

Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47

Hanger GG
Startprijs 70 EUR

Hanger GG 585/000 ca. 1900, L.40 mm., ca.2.2 gr.

Polshorloge
Resultaat: 65 EUR

Polshorloge Bulova,met secondenaanduiding. Double

Ring zilv./rose verg.granaten
Startprijs 60 EUR

Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.

Laponia ketting
Resultaat: 300 EUR

Ketting Laponia, met stempel waarin de volgende gegevens staan: 925 M kroontje, U7 Sterling Finland Laponia Bjorn( Weckstrom ?)gemaakt van zilver met acryl. L. 70-78 cm.

Set,hanger/oorhangers zilv.
Startprijs 60 EUR

Sieraden set zilver 925/000 gerodineerd, bestaande uit een hanger 30x45 mm. en oorhangers 21x70 mm bezet met rhodoliet,aquamarijn,citrien en peridot. ca. 15,8 gr.