Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts. ø51, ca.7.2 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte diamanten ca. 0.18 crt. ø 65,
Ring "Aigner"Nr. A60327.54, bestaande uit 3 losse ringen. Voormalige verk.prijs € 129.0, ø 54.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rookkwarts. 7045 gr. ø55
Zeer decoratieve broche zilver 925/000 verguld, bezet met 10 gekweekte zoetwater parels.
Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.
Eindloos multi color collier met ketting verkorter zilver 925/000
Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55